"Укропи" наступають: Бойовики "Л-ДНР" наганяють страху і посилено барикадуються від "диверсантів"

Ілюстрація: kievpravda.com

На окупованій території Донбасу бойовики посилюють патрулі та збільшують "червону зону" поблизу своїх розташувань. Про це пише Головне управління розвідки МО України, повідомляють Патріоти України.

Повідомляється, що впродовж останнього тижня на тимчасово окупованій території Сходу України під час проведення російськими окупантами так званих "профілактичних заходів", спрямованих начебто на "протидію тероризму", стали відомі чисельні випадки порушення прав і свобод громадян у частині їх вільного пересування.

"Окупаційне командування збільшило межі територій навколо розташування своїх підрозділів, на які заборонено прохід цивільному населенню", - йдеться у повідомленні.

Крім того, під приводом посилення "заходів протидії диверсіям", окупаційна влада встановила додаткові патрулі своїх фейкових "правоохоронних органів".

З архіву ПУ. Не витримав навіть стриманий Славко: Лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук в прямому ефірі закликав Євгена Мураєва перестати бути хамом (відео)

вівторок, 11 серпень 2020, 23:05

Так, українська співачка і телеведуча Софія Федина, яка приєдналася до партії п'ятого президента України Петра Порошенка «Європейська солідарність», запитала, що партія Мураєва робитиме з українцями, які дотримуються інших, ніж опозиціонери, переконань...

"Є дуже легкий механізм задіяти Будапештський меморандум для вирішення питання по Донбасу", - Безсмертний

вівторок, 11 серпень 2020, 23:00

Політик, дипломат, колишній представник України в Тристоронній контактній групі в Мінську Роман Безсмертний заявив, що існує спосіб актуалізації Будапештського меморандуму, який "дасть поліваріантність" у вирішенні питання Донбасу, передають Патріоти У...