"Укропи" наступають: Бойовики "Л-ДНР" наганяють страху і посилено барикадуються від "диверсантів"

Ілюстрація: kievpravda.com

На окупованій території Донбасу бойовики посилюють патрулі та збільшують "червону зону" поблизу своїх розташувань. Про це пише Головне управління розвідки МО України, повідомляють Патріоти України.

Повідомляється, що впродовж останнього тижня на тимчасово окупованій території Сходу України під час проведення російськими окупантами так званих "профілактичних заходів", спрямованих начебто на "протидію тероризму", стали відомі чисельні випадки порушення прав і свобод громадян у частині їх вільного пересування.

"Окупаційне командування збільшило межі територій навколо розташування своїх підрозділів, на які заборонено прохід цивільному населенню", - йдеться у повідомленні.

Крім того, під приводом посилення "заходів протидії диверсіям", окупаційна влада встановила додаткові патрулі своїх фейкових "правоохоронних органів".

"Ліпше померти гордо, аніж повзати на колінах": Призначений Зеленським глава Київської ОДА подав у відставку

неділя, 20 жовтень 2019, 13:30

Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян не пояснив причини своєї відставки, заяву він підписав сьогодні. Голова Київської обласної державної адміністрації Михайло Бно-Айріян написав заяву про звільнення. Про це він повідоми...

Хіти тижня. "Зеленського у Ростов не пустять. У нього земля палатиме під ногами", - Портников

неділя, 20 жовтень 2019, 13:00

У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізації. «У Росії є проста мета – дестабілізувати Україну. І Зеленського вона просто хоче використати як інструмент цієї дестабілізаці...