Ультиматум Данилюка: На засіданні уряду Гройсман посварився із міністром фінансів

Урядовці помірялися силами на кадровому питанні. Прем'єр явно не схотів прогинатись під нелюбимого міністра і затверджувати його протеже.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман посварився з міністром фінансів Олександром Данилюком на засіданні Кабміну. Так стверджує LB.ua посилаючись на власні джерела, зазначають Патріоти України.

Данилюк в ультимативній формі зажадав призначити собі п'ятого заступника, подання на якого зроблено давно. Прем'єр-міністр у такій самій жорсткій манері відповів, що не робитиме цього. На що міністр сказав, що нехай у такому разі на нього самого готують подання на відставку.

Джерела стверджують: зі слів Гройсмана можна було зрозуміти, що саме так він і зробить - поставить перед парламентом питання про звільнення Данилюка.

"Якщо хочуть, нехай звільняють. Сам я у відставку не піду - не така я людина", - прокоментував Данилюк журналістам.

"І все ж я наполягаю на тому, щоб Мінфін був повністю укомплектований і працював відповідно до законодавства", - резюмував міністр.

"Україна ніколи не була суверенной": СБУ викрила закарпатця, який з нетерпінням чекав на Путіна

четвер, 21 вересень 2023, 12:53

Служба безпеки у Закарпатській області викрила жителя Тячева, який виявився прихильником "русского міра" і з нетерпінням чекав "нападу Путіна". Про це повідомили у відомстві, передають Патріоти України. За даними спецслужби, мешканець м.Тячів у соцімер...

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...