"Уши точно надеру": Зам Авакова прокоментував свою "появу" на "серпаратистському" відео

Він також розповів, як пережив злощасні події 2014 року.

 Вадим Троян. Фото: rfe.5.ua

Заступник глави МВС України Вадим Троян прокоментував скандальне відео захоплення Харківської ОДА в 2014 році, на якому його нібито помітили. Реакція Трояна з'явилася на сторінці в Facebook, повідомляють Патріоти України.

"Хочу по-перше звернутися до журналістів, що завжди відкритий і не приховую інформацію про своє життя. Олексія Кондакова як можна швидше прошу вибачитися переді мною і моїми побратимами. А якщо ні, то вуха точно наскубу ..", - написав Троян.

Спростування інформації про те, що Троян був на боці сепаратистів в Харкові в 2014 році, написали також в Facebook нардеп з Радикальної партії Ігор Мосійчук та політична сила "Національний корпус".

Нагадаємо, заступника міністра МВС України Вадима Трояна побачили на відео під час захоплення сепаратистами в березні 2014 року Харківської ОДА. Про це на своїй сторінці в Фейсбуці написав журналіст Олексія Кондаков.

"Я вгадаю цю мелодію з двох нот. Переглядав відео, як вата захоплювала в березені 2014 року Харківську ОДА. І зауважив там одного чувака. Він спостерігає, з типовим інтересом, як вата веде майданівців, б'є їх, ставить на коліна і т. д. З 8:20 дивіться відео. Увага питання: через скільки його призначать помічником міністра"? - написав Кондаков

На уточнююче запитання Ольги Худецької, журналістки, яка брала участь в комісії по переатестації співробітників правоохоронних органів: "Це Троян?", - Кондаков відповів ствердно.

Явка була найнижчою в історії: Соціологи розповіли, чому українці масово "забили" на вибори

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:44

В Україні явка на місцеві вибори 2020 була дуже низькою - за даними на 22:00 неділі проголосували 36,98% громадян. Про це повідомляє Центральна виборча комісія за підсумками обробки 98,65% інформації, передають Патріоти України. Явка на місцевих вибор...

Екзит-поли на місцевих виборах в Україні 25 жовтня: Оприлюднено усі результати

понеділок, 26 жовтень 2020, 8:17

У неділю, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори, виборчі дільниці закрилися о 20:00, пише "Апостроф", публікуючи результати екзит-полів, передають Патріоти України. Згідно з першими даними екзит-полів, на виборах мера столиці лідирує з великим ...