Услід за Сенцовим: Ще один український політв'язень у РФ оголосив голодування

Олександр Кольченко висунув вимогу звільнити Сенцова.

Олег Сенцов та Олександр Кольченко. Фото:blacksea.tv

Український політв'язень Олександр Кольченко, який утримується в колонії РФ, оголосив голодування з вимогою звільнити режисера Олега Сенцова, який також засуджений російським судом. Про це інформує Медіазона з посиланням на адвоката міжнародної правозахисної групи "Агора" Андрія Лепехіна, зазначають Патріоти України.

За словами Лепехіна, голодування Кольченко оголосив з 31 травня. Інших вимог, крім звільнення Сенцова, у нього немає.

Як відомо, сам Сенцов з 14 травня оголосив голодування з вимогою звільнити всіх українських політв'язнів в РФ. На 14-й день голодування режисер погодився на підтримуючу терапію. Його стан медики оцінюють як задовільний.

Слід нагадати, що українського режисера Олега Сенцова і активіста Олександра Кольченка затримали в Криму навесні 2014 року співробітники ФСБ. Їх судили нібито за організацію терактів, обидва провину не визнали.

Замість Марка Міллі: Сенат США затвердив новим головою Об'єднаного комітету начальників штабів

четвер, 21 вересень 2023, 11:40

Раніше законодавці не могли затвердити Брауна і ще кількох кандидатів на вищі пости у військовому керівництві країни у зв'язку з опозицією з боку одного сенатора-республіканця. . Сенатори змогли розпочати голосування щодо призначення Брауна і ще дво...

Країни ЄС готові розглянути запропоновані Україною зміни у правилах експорту зерна

четвер, 21 вересень 2023, 11:36

Три країни Європейського Союзу, які ввели національні заборони на експорт української агропродукції, готові розглядати механізм спільної верифікації та погодження постачання, запропонований Україною, передають Патріоти України. Про це заявив заступник ...