​Усвідомте весь жах "всеправославной империи": "Вже давно Росію можна вважати мусульманською країною, всього від двох до чотирьох відсотків приходять у церкви", - політолог

Ще зовсім недавно предстоятель РПЦ, звісно за активної підтримки Кремля, претендував на главенство у всьому православному світі. Однак перспективи «московського папства» розбилися о скелі історії, зате тінь полумісяця встає на просторах «орди».

Вже давно Росію можна вважати мусульманською країною, так як за все від двох до чотирьох відсотків громадян цієї країни приходять в християнські церкви, наприклад, на Великдень, у зв'язку з чим Українська православна церква (Московського патріархату) є основним донором для РПЦ, повідомляють Патріоти України з посиланням на політолога Кирила Сазонова.

Він зазначив, що Московський патріархат в Україні забезпечує Російську православну церкву і фінансами, і необхідною кількістю парафій, і своїми чіткими претензіями на релігійний вплив у світі.

«Позбавлення контролю над УПЦ для Москви є однозначним вироком, і в Кремлі це чудово розуміють. Вони не так навіть боролися за російську мову в Україні, як вчепилися за церкву», - заявив Сазонов.

Політолог додав, що Кремль зазнав поразки в цьому, головному для них, питанні. І те, що відбувається зараз зі створенням єдиної, незалежної від Москви, української церкви - вже встигло статися в серцях і умах.

Частину вже ліквідували: На Південь України перекидають перших російських мобілізованих - полковник СБУ

неділя, 2 жовтень 2022, 16:29

Збройні сили України спостерігають перекидання перших мобілізованих на Південь України. Про це повідомив полковник СБУ Роман Костенко, передають Патріоти України. "Додатковий ресурс противника - завжди погано для поля бою. Оскільки це завжди люди в тан...

Хто б сумнівався: Конституційний суд РФ схвалив захоплення територій України

неділя, 2 жовтень 2022, 15:43

Конституційний суд Російської Федерації підтримав привласнення окупованих територій України - "ДНР", "ЛНР", Херсонської та Запорізької областей. Вже призначені "вибори" в "парламенти" на 2023 рік. Про це повідомляє російське пропагандистське агентство ...