Увага, говорить "Хунта", або Готуйтесь, окупанти: У Криму з'явиться українське радіо

Віщання розпочинається з тієї самої вежі, котру так довго зводили у "прикордонному" Чонгарі.

У Криму з'явиться українське радіоНаціональна рада 6 березня задовольнила заяву Національної суспільної телерадіокомпанії України. Відтепер другий канал Суспільного радіо. Радіо Промінь має дозвіл на тимчасове, терміном на 1 рік, мовлення на частоті 102,6 МГц у селі Чонгар Херсонської області, зазначають Патріоти України.

Радіопрограми Суспільного мовника звучатимуть на територіях селі Чонгар, Генічеського району Херсонської області, місті Джанкой і Джанкойському районі Автономної Республіки Крим.

Внесли зміни до додатка рішення від 02.08.2018 № 1211 про зменшення потужності передавача Радіо Промінь до 1 кВт та уточнення території поширення програм на частоті 103,1 МГц у Костянтинівці Донецької області.

"Загине багато людей і без ядерного удару": Соловйов запропонував підірвати ще одну ГЕС в Україні

середа, 7 червень 2023, 19:43

Російський пропагандист Володимир Соловйов продовжує пропагувати терор та масові вбивства українців. Після того, як росіяни підірвати Каховську ГЕС, вони заявили, що треба підірвати ще і Київську ГЕС, бо тоді і "без ядерного удару загине багато людей"....

У Кобзона "особливий" гість! ЗСУ ліквідували сина ексдепутата Держдуми РФ під Бахмутом

середа, 7 червень 2023, 18:55

Українські захисники ліквідували у боях за Бахмут Саїда-Хусейна Ямадаєва, сина колишнього депутата Держдуми РФ Руслана Ямадаєва. Саїд-Хусейн Ямадаєв відбував термін в одній із російських в'язниць, але записався до лав ПВК "Вагнер" на початку 2023 року...