В Азовському морі ФСБ затримала український риболовецький катер

Затримане судно доставили у порт міста Єйськ.

Ілюстрація:neva.today

Російські прикордонники затримали в Азовському морі український риболовецький катер за порушення правил рибальства. Про це повідомляють Патріоти України.

"Іноземний маломірний плавзасіб було виявлено в районі Єйської коси. Його затримали і доставили в порт Єйськ. У моторному катері були виявлені понад 240 кілограм риби, включаючи 17 особин забороненого до вилову судака, а також десяток сіток. Улов, що перебував на борту і заборонені знаряддя промислу були вилучені", - цитує видання повідомлення ФСБ Росії по Краснодарському краю.

Капітан затриманого судна "притягнутий мировим судом Єйська до адміністративної відповідальності". Йому призначено штраф в сумі 5 тисяч рублів. Крім цього, за рішенням суду конфісковано сам катер.

Хіти тижня. Евакуювати нікого не збираються: Що відбувається в Северодвінську після вибуху ядерної ракети

середа, 21 серпень 2019, 0:35

​Військову базу під російським Архангельському, де стався потужний вибух, пов'язаний з витоком радіації, в світовій пресі вже назвали «Новим Чорнобилем». Як відомо, вибух на полігоні в 40 кілометрах від міста Северодвінськ прогримів ще 8 серпня. Деякий...

З "Прямим" не вийшло, "ми йдемо до Вас"? Богдан хоче отримати контроль над "112 Україна", і для цього вже залучили СБУ

вівторок, 20 серпень 2019, 23:15

Мета глави ОПУ, нібито, отримати контроль над найрейтинговішим інформаційним каналом країни та вивести його зі сфери впливу Медведчука — близького друга президента РФ Путіна. СБУ відкрила кримінальне провадження щодо телеканалу 112 Україна, і до цього ...