В Азовському морі ФСБ затримала український риболовецький катер

Затримане судно доставили у порт міста Єйськ.

Ілюстрація:neva.today

Російські прикордонники затримали в Азовському морі український риболовецький катер за порушення правил рибальства. Про це повідомляють Патріоти України.

"Іноземний маломірний плавзасіб було виявлено в районі Єйської коси. Його затримали і доставили в порт Єйськ. У моторному катері були виявлені понад 240 кілограм риби, включаючи 17 особин забороненого до вилову судака, а також десяток сіток. Улов, що перебував на борту і заборонені знаряддя промислу були вилучені", - цитує видання повідомлення ФСБ Росії по Краснодарському краю.

Капітан затриманого судна "притягнутий мировим судом Єйська до адміністративної відповідальності". Йому призначено штраф в сумі 5 тисяч рублів. Крім цього, за рішенням суду конфісковано сам катер.

"На жаль, не сидять без світла постійно": Скабєєва побідкалась, що "не всі українці страждають" (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:43

Російська пропагандистка Ольга Скабєєва цинічно побідкалася, що через дії терористів РФ "не всі українці зараз страждають". Її розлютило те, що в нашій державі більше не вимикають електрику. Про це вона сказала в етері свого пропагандистського шоу, пер...

"Не треба сюди їхати воювати": ЗСУ взяли у полон... Олександра Сергійовича Пушкіна (відео)

середа, 29 березень 2023, 22:29

Бійці ЗСУ взяли в полон окупанта із Хабаровська, якого звуть Олександр Сергійович Пушкін. Він розповів, що потрапив до штрафбату армії РФ через відмову виконувати накази свого командира, відвоював там два дні і опинився у руках українських військових. ...