В Азовському морі ФСБ затримала український риболовецький катер

Затримане судно доставили у порт міста Єйськ.

Ілюстрація:neva.today

Російські прикордонники затримали в Азовському морі український риболовецький катер за порушення правил рибальства. Про це повідомляють Патріоти України.

"Іноземний маломірний плавзасіб було виявлено в районі Єйської коси. Його затримали і доставили в порт Єйськ. У моторному катері були виявлені понад 240 кілограм риби, включаючи 17 особин забороненого до вилову судака, а також десяток сіток. Улов, що перебував на борту і заборонені знаряддя промислу були вилучені", - цитує видання повідомлення ФСБ Росії по Краснодарському краю.

Капітан затриманого судна "притягнутий мировим судом Єйська до адміністративної відповідальності". Йому призначено штраф в сумі 5 тисяч рублів. Крім цього, за рішенням суду конфісковано сам катер.

Живі ховалися під тілами тих, хто замерз: У Гостомелі окупанти мучили в холодильниках десятки людей (відео)

вівторок, 4 жовтень 2022, 14:00

У Гостомелі на Київщині окупанти мучили в холодильних камерах 50 людей, знайдено тіла двох закатованих. Про це у Facebook повідомила поліція Київської області, передають Патріоти України. . "Ламали ребра, скручували суглоби, тижнями допитували в аероп...

Ватажки "ДНР" "намалювали" іноземних спостерігачів на "референдумі" заднім числом (документи)

вівторок, 4 жовтень 2022, 13:51

Служба безпеки України перехопила чергові російські документи, які регламентували проведення Росією фейкового референдуму на території так званої "ДНР". Про це повідомляє прес-служба СБУ, передають Патріоти України. У ході оперативної роботи виявлено з...