У Держдепі США уточнили, коли передані ВМСУ військові катери Island прибудуть до України

Обидва судна зможуть приступити до патрулювання акваторії України вже цього року

Два американські військові катери Island прибудуть до України для патрулювання Чорного моря впродовж 2019 року, адже ще не готові перетнути океан. Про це 1 березня в Одесі повідомив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент на брифінгу, зазначають Патріоти України.
За словами Кента, катери вже є власністю України, однак їх треба ще підготувати.

"Зараз два кораблі в Балтиморі. Це вже майно України, але вони ще не готові перетнути океан, щоб працювати в Чорному морі. Але це відбудеться цього року", - сказав він та зазначив, що це дасть Україні нові можливості в патрулюванні Чорного моря.

Також заступник помічника держсекретаря додав, що США готові співпрацювати з Україною, щоб у країни була можливість захиститися від зовнішньої агресії. Допомога полягає в тренінгах, спільних навчаннях, зокрема "Сі Бриз", регулярній присутності в Чорному морі кораблів США.
Нагадаємо, церемонія передачі Україні двох катерів класу “Island” відбулася ще 27 вересня на військово-морській базі Берегової охорони США у Балтиморі. У церемонії брав участь президент України Петро Порошенко.

"За...бал он уже!": Пранкер "Джокер" злив в мережу переписку з мером Чернігова (фото)

вівторок, 19 листопад 2019, 13:44

За словами пранкера, він спілкувався з Владиславом Атрошенком від імені глави Офісу президента Андрія Богдана з метою "дізнатися більше про нардепа Полякова". Пранкер "Джокер", який отримав скандальну популярність, похвалився черговим листуванням: на ц...

"Непереможна" армія "ЛДНР": Через прострочені ліки серед найманців поширюються інфекційні хвороби

вівторок, 19 листопад 2019, 13:30

Російське військове командування намагається приховати масштаби поширення інфекцій. Командування російсько-окупаційних військ намагається приховати масштаби поширення інфекційних хвороб серед бойовиків. Про це повідомив речник Міністерства оборони Укра...