У Держдепі США уточнили, коли передані ВМСУ військові катери Island прибудуть до України

Обидва судна зможуть приступити до патрулювання акваторії України вже цього року

Два американські військові катери Island прибудуть до України для патрулювання Чорного моря впродовж 2019 року, адже ще не готові перетнути океан. Про це 1 березня в Одесі повідомив заступник помічника держсекретаря США Джордж Кент на брифінгу, зазначають Патріоти України.
За словами Кента, катери вже є власністю України, однак їх треба ще підготувати.

"Зараз два кораблі в Балтиморі. Це вже майно України, але вони ще не готові перетнути океан, щоб працювати в Чорному морі. Але це відбудеться цього року", - сказав він та зазначив, що це дасть Україні нові можливості в патрулюванні Чорного моря.

Також заступник помічника держсекретаря додав, що США готові співпрацювати з Україною, щоб у країни була можливість захиститися від зовнішньої агресії. Допомога полягає в тренінгах, спільних навчаннях, зокрема "Сі Бриз", регулярній присутності в Чорному морі кораблів США.
Нагадаємо, церемонія передачі Україні двох катерів класу “Island” відбулася ще 27 вересня на військово-морській базі Берегової охорони США у Балтиморі. У церемонії брав участь президент України Петро Порошенко.

У пеклі гості: ЗСУ "денацифікували" російського окупанта з дев'ятьма судимостями

вівторок, 16 квітень 2024, 8:43

Українські воїни ліквідували чергового російського окупанта із Володимирської області РФ. Загарбник на прізвисько "Лямба" дивом вижив під час удару HIMARS по російських окупантах на полігоні в Трудовському, де РФ зазнала значних втрат, але висновків н...

У ворога за добу значно поменшало автотранспорту: Генштаб ЗСУ відзвітував про втрати росіян станом на 16 квітня

вівторок, 16 квітень 2024, 8:30

Загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 16.04.24 орієнтовно склали: