В країнах НАТО зростає переконаність, що Україна має стати членом НАТО, - Вітольд Ващиковський

При цьому польський політик уточнив, що Грузія вже "знаходиться на просунутому етапі".

Вітольд Ващиковський. Фото: zn.ua.

У Північноатлантичному альянсі все більше впевненості, що Україна в майбутньому може опинитися в НАТО. Про це розповів глава МЗС Польщі Вітольд Ващиковський, передають Патріоти України з посиланням на Диалог.

При цьому, політик уточнив, що Грузія вже "знаходиться на просунутому етапі". У тому, що Україна в майбутньому має стати членом альянсу, не сумніваються вже багато членів НАТО. Розмова про це відбулася в процесі саміту у Варшаві.

"Україна поки знаходиться в фазі внутрішньої дискусії, хоча там (в країнах НАТО) зростає переконаність серед багатьох політичних сил, що країна повинна стати членом НАТО в майбутньому", - розповів Ващиковський. "Ми багато років ведемо політику відкритих дверей і відкриваємо ці двері для країн сходу і півдня Європи. Концепція створення вільних демократичних ЄС і НАТО - ще не завершений процес. Багато країн перебувають на етапі кандидатів або в фазі розгляду. Грузія - кандидат на членство і знаходиться на просунутому етапі. Є також кандидати на південному фланзі ", - додав політик.

Відзначається, що другий день саміту був присвячений активному обговоренні України і того, що відбувається в ній. На питання про розміщення військ НАТО на сході Європи відповів генеральний секретар альянсу Йєнс Столтенберг. Політик підкреслив, що батальйони будуть перебувати там до тих пір, "поки це буде необхідно".

Хіти тижня. Вже шахтарями і не прикидаються: Росіяни відкрито захоплюють українську власність

понеділок, 19 серпень 2019, 21:30

Якщо раніше українські підприємства там формально захоплювалися угрупованнями сепаратистів і отримували статус "державних підприємств" "ЛДНР", то тепер до поділу захопленої української власності відкрито підключилися російські компанії. "Несколько дней...

Гіркін розповів про свій план, якщо потрапить на лаву Гаазького трибуналу

понеділок, 19 серпень 2019, 21:26

Відповідаючи на питання, чи допускає він сценарій потрапляння в камеру гаагської в'язниці, Гіркін сказав, що вважає його малоймовірним, однак в цілому таку ситуацію допускає. "По-перше, я сам не збираюся здаватися. Ні в якому разі. По-друге, вважаю, що...