В Міносвіти РФ заявили, що історія потребує міфологізації, а Сталін відновив справедливість, порушену революцією 1917 року

Якщо вірити російським чиновникам, то радянська історія стала спадкоємницею історії царської Росії.

Поклоніння на могилі Сталіна. Фото: ЖЖ.

Міністр освіти РФ Ольга Васильєва вважає викладання історії річчю суб'єктивною, і впевнена, що "без міфологізації" в цій сфері не обійтися, повідомляють Патріоти України з посиланням на Русского еврея.

"На моє глибоке переконання, викладання історії - це річ багато в чому суб'єктивна, вона багато в чому залежить від того, на яких світоглядних позиціях стоїть людина, яка викладає історію", - сказала Ольга Васильєва в інтерв'ю.

Міністр освіти також зазначила, що Йосип Сталін в 1930-х роках відновив спадкоємність радянської і дореволюційної історії, яку порушила революція 1917 року, і повернув поняття "державного патріотизму".

"Сталін як прагматик прекрасно розумів, що попереду страшна війна і потрібна мобілізація, в тому числі і духовна. Звідси картини в кіно, звідси поеми і фільми про Олександра Невського і Івана Грозного", - заявила Васильєва.

Миттєва окупація Азовського моря: Тука висміяв заяву "невдалої копії Жириновського"

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:16

Технічно можливості заблокувати Азов для України у Росії є, але у Франца Клінцевича недостатньо повноважень, щоб приймати такі важливі рішення. В Україні не злякалися погроз російських депутатів закрити Керченську протоку і Азовське море для українськи...

Хіти тижня. Лаврова і Пєскова штовхали, як звичайних холуїв: У Сингапурі поліція відтерла "ближніх бояр" від Путіна (відео)

п’ятниця, 16 листопад 2018, 23:05

Наближені російського президента Володимира Путіна в черговий раз осоромилися на важливому міжнародному заході. У вівторок, 13 листопада, російський президент прибув до Сінгапуру, де проходить саміт Асоціації держав Південно-Східної Азії (АСЕАН). Під ч...