В Міносвіти РФ заявили, що історія потребує міфологізації, а Сталін відновив справедливість, порушену революцією 1917 року

Якщо вірити російським чиновникам, то радянська історія стала спадкоємницею історії царської Росії.

Поклоніння на могилі Сталіна. Фото: ЖЖ.

Міністр освіти РФ Ольга Васильєва вважає викладання історії річчю суб'єктивною, і впевнена, що "без міфологізації" в цій сфері не обійтися, повідомляють Патріоти України з посиланням на Русского еврея.

"На моє глибоке переконання, викладання історії - це річ багато в чому суб'єктивна, вона багато в чому залежить від того, на яких світоглядних позиціях стоїть людина, яка викладає історію", - сказала Ольга Васильєва в інтерв'ю.

Міністр освіти також зазначила, що Йосип Сталін в 1930-х роках відновив спадкоємність радянської і дореволюційної історії, яку порушила революція 1917 року, і повернув поняття "державного патріотизму".

"Сталін як прагматик прекрасно розумів, що попереду страшна війна і потрібна мобілізація, в тому числі і духовна. Звідси картини в кіно, звідси поеми і фільми про Олександра Невського і Івана Грозного", - заявила Васильєва.

Хіти тижня. Скандальний пропагандист телеканалу "Росія 1" атакував президента України під час Мюнхенської конференції з питань безпеки (відео)

понеділок, 18 лютий 2019, 11:30

​На Мюнхенській конференції російські телевізійники безуспішно намагались взяти інтерв'ю у президента України Петра Порошенка. Побачивши, що добром не вийде, росіяни наважились на відчайдушний крок. Петро Порошенко відмовився розмовляти з пропагандиста...

Хіти тижня. "Россия - спонсор терроризма, или США готовят для Путина действительно "адский" удар", - блогер

понеділок, 18 лютий 2019, 10:00

"В Конгресс США внесен новый вариант закона, предусматривающего серьезные последствия для Путина. вновь поднимается вопрос включения России в список стран-спонсоров терроризма, - пише у своєму блозі Владислав Гірман, повідомляють Патріоти України, і п...