​В Одесі сталося побоїще між патріотами і сепаратистами: Десятки затриманих, "Правий сектор" оголосив мобілізацію

10 квітня в парку Шевченка біля трьох десятків «любителів Росії» зібралися для того, щоб покласти квіти до пам'ятника Невідомому матросу.

Відзначається, що на акцію патріотів прийшло в кілька разів більше, ніж сепаратистів. Спочатку друзі окупантів тримались відносно законослухняно. Однак згодом стали співати оди терористам Донабасса гаслами «Донбас, ми з тобою!» І «Крим - Росія!». Про це повідомим сайт міста Одеса, зазначають Патріоти України.

«Полиция же в свою очередь, позволяла сепаратистам петь песни «Хотят ли русские войны» и рассказывать о том, как «украинские войска убивают мирных жителей Донбасса». Также полицейские напали на журналиста», -пішут місцеві ЗМІ.

Зокрема, під час нападу сепаратистів на громадського діяча Сергія Стерненко, поліція замість того, що відновити порядок, спробувала вкрасти телефон Стерненко, застосувала силу. Пан Стерненко заявив, що поліція повністю повторює дії зими 2013-2014 року.

За інформацією видання «Думська», пізніше між активістами патріотичних організацій і їх опонентами сталася бійка. Спочатку затримали шістьох активістів.

Потім відбулася ще одна бійка. На цей раз поліція затримала близько 15 активістів. Також затримали одного «куліковця». При собі у українофоба знайшли димові шашки і газовий балончик.

У свою чергу, одеська організація «Правого сектора» оголосила «термінову мобілізацію». Так, праві закликали своїх прихильників прибути до Приморського відділу поліції, куди доставили затриманих патріотів.

«Зокрема, вони запакували керівника правої молоді Роланда. Поліція веде себе агресивно», - відзначають в ПС.

ВПК Путіна не отримає важливу сировину: Ракети знищили завод у Бєлгородській області, залишились самі руїни

вівторок, 23 червень 2026, 14:56

У Бєлгородській області РФ 23 червня здіснено ракетну атаку на крейдяний завод, передають Патріоти України з посиланням на Телеграм-канал ASTRA. Стверджується, що удар стався по Олексіївському крейдяному заводу – одному з найбільших промислових підприє...

Протиправна ставка на корупційну "конячку" Орбана підвела: Генпрокурора Угорщини відправляють у відставку через скандальні дії у справі з Ощадбанком - ЗМІ

вівторок, 23 червень 2026, 14:32

Генеральний прокурор Угорщини Габор Балінт Надь може подати у відставку через справу з українським Ощадбанком. Про це повідомляє угорське видання HVG, посилаючись на заяву прем'єр-міністра Угорщини Петера Мадяра, передають Патріоти України. За словам...