"В Польше готовы выделить $2 млрд для размещения в стране постоянной военной базы США", - Олег Пономар

Європейські країни всерйоз занепокоєні агресією Росії і готуються до оборони.

Фото: ponomaroleg.com

"Вторник. Новостей немного", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Украина будет членом НАТО: в итоговой декларации весенней сессии НАТО говорится, что НАТО поддерживает надежду Украины и Грузии стать членами Альянса. Также во время сессии главной угрозой для НАТО признали Россию.

Это тоже тренд с 2014 года - переброска войск США в Польшу: в Польше готовы выделить $2 млрд для размещения в стране постоянной военной базы США.

Пакет "Абрамович" - в действии: росс. олигарх Абрамович получил гражданство Израиля после того, как Британия не продлила ему визу.

Санкций много не бывает: ЕС ввел санкции против Венесуэлы из-за переизбрания Мадуро президентом".

Євросоюз прорахувався? Експерт розповів, яких збитків завдасть стеля цін на російську нафту бюджету РФ

вівторок, 6 грудень 2022, 8:56

Встановлення граничної ціни на нафту, яка експортується Росією, на рівні $60 за барель (ввели ЄС, "Велика Сімка" та Австралія) у перспективі завдасть збитку економіці країни-терористки Росії лише на рівні 1%. Так, бюджет агресора за рік недоотримає $50...

"У нас 30 людей з роти залишилося": Окупант поскаржився на величезні втрати і пияцтво в підрозділі. Перехоплення

вівторок, 6 грудень 2022, 8:50

Російські окупаційні підрозділи продовжують зазнавати в Україні великих втрат. Свій страх перед ЗСУ вони намагаються залити горілкою. Серед окупантів процвітає повальне пияцтво. Про це у перехопленій Головним управлінням розвідки Міноборони України роз...