У радіусі ураження рейса МН17 був один єдиний "Бук" і він - російський, - Bellingcat (фото, відео)

Якщо український "Бук" і перебував поблизу Донецька, та він розташовувався далеко від місця катастрофи літака, і цьому є докази.

На місці катастрофи рейса МН17. Фото: rbc.ua.

15 липня 2014 року капелан ЗСУ Михайло Греділь зробив фото українського "Бука", який перебував поблизу Донецька. Ці фотографії він завантажив за два дні до того, як був збитий рейс MH17. Геотеги свідчать про те, що фото були зроблені поблизу Донецька на сході України. Про це йдеться на сайті Bellingcat, передають Патріоти України.

Сам капелан ЗСУ заявив, що ця фотографія була зроблена за кілька сотень кілометрів від зони АТО. Bellingcat звертає увагу на те, що в травні 2014 року Греділь їздив до військового табору під Донецьком, про що повідомляється на сайті церкви.

З опублікованих фото експерти зробили висновки, що капелан їздив у травні та в липні 2014-го року в один і той же військовий табір. Проте хоча український "Бук" й перебував поблизу Донецька, та все-таки розташовувався далеко від місця катастрофи літака, зазначили у Bellingcat.

Також експерти показали відео пересування цього "Бука" під Миргородом:

Ключовим етапом війни за Незалежність України стане зимовий період: Секретар РНБО спрогнозував, коли ЗСУ зайдуть у Луганськ, Донецьк та Крим

середа, 7 грудень 2022, 7:25

Збройні сили України зайдуть до Луганська, Донецька та Севастополя навесні 2023 року. Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов. . За його словами, ключовим етапом у війні стане зима. «6 грудня 1919 року розпочався Зимовий похід армії УНР. 6 гр...

Джонсон привітав українських військових із Днем ЗСУ

середа, 7 грудень 2022, 6:57

Колишній прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у вівторок, 6 грудня, привітав українських військових із Днем Збройних Сил України.