У радіусі ураження рейса МН17 був один єдиний "Бук" і він - російський, - Bellingcat (фото, відео)

Якщо український "Бук" і перебував поблизу Донецька, та він розташовувався далеко від місця катастрофи літака, і цьому є докази.

На місці катастрофи рейса МН17. Фото: rbc.ua.

15 липня 2014 року капелан ЗСУ Михайло Греділь зробив фото українського "Бука", який перебував поблизу Донецька. Ці фотографії він завантажив за два дні до того, як був збитий рейс MH17. Геотеги свідчать про те, що фото були зроблені поблизу Донецька на сході України. Про це йдеться на сайті Bellingcat, передають Патріоти України.

Сам капелан ЗСУ заявив, що ця фотографія була зроблена за кілька сотень кілометрів від зони АТО. Bellingcat звертає увагу на те, що в травні 2014 року Греділь їздив до військового табору під Донецьком, про що повідомляється на сайті церкви.

З опублікованих фото експерти зробили висновки, що капелан їздив у травні та в липні 2014-го року в один і той же військовий табір. Проте хоча український "Бук" й перебував поблизу Донецька, та все-таки розташовувався далеко від місця катастрофи літака, зазначили у Bellingcat.

Також експерти показали відео пересування цього "Бука" під Миргородом:

Майор, капітан і "вагнерівці": Офіцер ЗСУ розповів про свіжі втрати РФ (фото)

середа, 22 березень 2023, 23:15

На українській землі ліквідовувано ще низку російських окупантів, у тому числі знищений майор-"мобік" Дім Сундуков та капітан Рушан Тагаєв, повідомляють Патріоти України. "Вантажем 200" також стали два члени російської приватної військової компанії "Ва...

Можуть відбутися вже цього тижня: Ердоган анонсував чергові перемовини з Путіним

середа, 22 березень 2023, 23:00

Президент Туреччини Раджеп Таїп Ердоган анонсував чергові перемовини з російським президентом Володимиром Путіним. Вони можуть відбутися вже цього тижня і стосуватимуться експорту російських добрив. На його відновленні тривалий час наполягає РФ, і таки...