​У Сенаті США закликають відправити флот до Керченської протоки та надати Україні озброєння морського сегменту

До початку російської блокади Азовського моря, апогеєм котрої стала застосування зброї проти ВМСУ південніше Керченської протоки, Україна лише мріяти могла про постійну присутність з’єднань військово-морських сил провідних потуг НАТО у її берегів.

Сенатор-республіканець Джон Баррассо закликав США надіслати кораблі до Чорного моря і надати Україні зброю, повідомляють Патріоти України з посиланням на Голос Америки. Політик схвально відгукнувся на рішення президента Трампа скасувати зустріч з Путіним, яка раніше планувалась на ці вихідні в Аргентині.

«Путін поважає силу і територію. Слова для нього небагато значать, а от дії – так. Вважаю, ми маємо робити більше», - відзначив сенатор.

Він закликав США направити кораблі до Чорного моря. Те саме, наголошує сенатор, мають зробити і НАТО. Такі дії продемонструють народу України підтримку США, а також покажуть Росії, що потрібно дотримуватись міжнародного права, вважає він.

Сенатор також закликав США надати Україні зброю для протиповітряної оборони, а також для оборони проти нападів з моря. «Ми надали їм протитанкову зброю, маємо надати їм протиповітряну зброю, а також зброю, щоб протистояти нападу кораблів», - заявив Баррассо.

Розстрілювали в голову і зі спини: В ООН розкрили страшну правду про злочини російських військових під Іловайськом

середа, 22 травень 2019, 0:20

До полонених українців застосовували тортури, найпоширенішими з яких були побиття, в тому числі з елементами сексуального насильства, імітація страти і інші погрози фізичного насильства. Частину українських захисників вбили в 2014 році під Іловайськом ...

Хіти тижня. Зеленського підписав свій перший указ

вівторок, 21 травень 2019, 23:55

Чи сприйме армія новообраного президента, як дійсного, а не формального лідера? Президент Володимир Зеленський підписав свій перший указ про прийняття повноважень Верховного Головнокомандувача Збройних Сил України. Відповідний указ оприлюднено на сайті...