У тому числі із полковником ЗС РФ: У Росію з Горлівки виїхали кілька мікроавтобусів "вантаж-200"

Війну на Донбасі росіяни називають "громадянською", але трупи чомусь регулярно возять у їхню країну.

Додому росіянам подобається їздити таким чином. Ілюстрація: соцмережі.

Підрозділи НВФ в районі непідконтрольною українському уряду Горлівки несуть серйозні втрати. Про це повідомляють джерела в соцмережі, передають Патріоти України.

Один з користувачів соцмережі Олександр Соколов в Facebook зазначає: «Сегодня (22.12) от морга горбольницы № 2 оккупированной Горловки отчалили сразу три микробуса с табличками „груз 200“. Вездесущая сорока на хвосте принесла, что наполнители авто едут по адресам: Ярославль, Астрахань, Челябинск, Забайкалье, Талнах (Красноярск, Заполярье)».

Крім того, він додав, що один з автомобілів перевозить тіло полковника ЗС РФ.


Кримський міст більше не недоторканний? Експерт пояснив, чому Кремль нервує

вівторок, 23 червень 2026, 9:50

Кримський міст, який Росія вважає одним із головних символів окупації українського півострова після 2014 року, залишається важливою стратегічною та політичною ціллю для Кремля. Водночас дії Сил оборони України демонструють, що жоден об’єкт на тимчасово...

Україну знов вирішили притримати у часі: МЗС відреагувало на слова фон дер Ляєн щодо окремої євроінтеграції Києва та Кишинева

вівторок, 23 червень 2026, 9:35

У Міністерстві закордонних справ України не бачать причин говорити про "роз’єднання" України й Молдови у процесі вступу до ЄС після останніх заяв президентки Єврокомісії. Такий коментар в МЗС надали журналістам, передають Патріоти України. В МЗС зазнач...