"В уявленні Москви українці-малороси стогнуть під ярмом "бандерівців", які захопили владу", - Казарін

"Знаєте, але ж "ЛДНР" - це просто проекція того, як Москва бачить Україну. Що таке для України терористичні анклави? Це окуповані квазіреспубліки, які створив зовнішній гравець", - пише у своєму блозі Павло Казарін, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Які було створено в момент слабкості держави. Єдине їхнє завдання – бути джерелом дестабілізації та плацдармом для ймовірного наступу. Але ж і Україна з погляду російського шовініста – це штучний проект, який створив Захід у момент слабкості Росії. Для того щоб послаблювати будь-яке відродження імперії і "русского мира". Чи мають з погляду Києва "ЛДНР" шанс на життя?

Звісно, ні – адже вони нежиттєздатні без вливань із Москви. Щойно Кремль відімкне систему життєзабезпечення – вони помруть. Або попросяться назад до складу України. Але ж московські "геополітики" готові все це сказати на адресу Києва. Що Україна живе лише на західні кредити. Що припинення фінансування буде означати крах сусідньої держави. Яка потім, на їхню думку, впаде в турботливо підставлені долоньки Кремля. Як наша країна бачить жителів окупованих територій? Як заручників окупації, серед яких знайшлися і колабораціоністи. Перших треба звільнити. Других – знешкодити. І точно так само міркує Москва. В уявленні якої українці-малороси стогнуть під ярмом "бандерівців", які захопили владу.

Перших треба повернути в лоно "русского мира". Других – звести нанівець. Україна точно знає, що їй протистоїть не Донецьк, не Луганськ, а Росія. А Росія переконана, що воює не з Україною, а із Заходом. Усі ці квазіреспубліки – не більше ніж сповідь. Сповідь у тому, як саме в Росії бачать українську незалежність і Українську державу. "Перестаньте підтримувати бунтівників і поверніть території законному власникові", – навіть цю вимогу Києва до Москви віддзеркалює сьогодні Кремль у своїх переговорах із Брюсселем і Вашингтоном. У психології це називається проекція. Москва просто приписала Україні ту логіку існування, яку вона потім вдихнула в окуповані українські території.

Психологи кажуть, що механізм проекції дає людині змогу вважати власні неприйнятні почуття, бажання і мотиви – чужими. І, як наслідок, дає можливість їй не відчувати за них відповідальності. Часто зустрічається під час істеричного і параноїдного розладів. Утім, хто сказав, що на те й інше не можуть хворіти цілі держави?".

Leopard 2A6 ЗСУ випробували на Т-62. Окупантам не сподобається, особливо танкістам

неділя, 28 травень 2023, 0:55

Українські військові випробували свої західні танки Leopard 2 на трофейних російських. . Кадри з випробуваннями оприлюднив український танкіст Андрій Ніконоров. . Для випробувань взяли Leopard 2A6, а мішенню для нього обрали Т-62МВ. . «Завершили під...

"Я думал скажут спасибо, а они спятили": Путін обурений реакцією грузинів на відновлення прямого авіасполучення

субота, 27 травень 2023, 22:30

Масові протести в Грузії у відповідь на прямі авіарейси і введений безвіз з Росією викликали повне здивування у президента РФ Володимира Путіна, передають Патріоти України. Як повідомляє російський "Інтерфакс", диктатор заявив, що чекав від грузинськог...