"Знаєте, але ж "ЛДНР" - це просто проекція того, як Москва бачить Україну. Що таке для України терористичні анклави? Це окуповані квазіреспубліки, які створив зовнішній гравець", - пише у своєму блозі Павло Казарін, повідомляють Патріоти України, і продовжує:
"Які було створено в момент слабкості держави. Єдине їхнє завдання – бути джерелом дестабілізації та плацдармом для ймовірного наступу. Але ж і Україна з погляду російського шовініста – це штучний проект, який створив Захід у момент слабкості Росії. Для того щоб послаблювати будь-яке відродження імперії і "русского мира". Чи мають з погляду Києва "ЛДНР" шанс на життя?
Звісно, ні – адже вони нежиттєздатні без вливань із Москви. Щойно Кремль відімкне систему життєзабезпечення – вони помруть. Або попросяться назад до складу України. Але ж московські "геополітики" готові все це сказати на адресу Києва. Що Україна живе лише на західні кредити. Що припинення фінансування буде означати крах сусідньої держави. Яка потім, на їхню думку, впаде в турботливо підставлені долоньки Кремля. Як наша країна бачить жителів окупованих територій? Як заручників окупації, серед яких знайшлися і колабораціоністи. Перших треба звільнити. Других – знешкодити. І точно так само міркує Москва. В уявленні якої українці-малороси стогнуть під ярмом "бандерівців", які захопили владу.
Перших треба повернути в лоно "русского мира". Других – звести нанівець. Україна точно знає, що їй протистоїть не Донецьк, не Луганськ, а Росія. А Росія переконана, що воює не з Україною, а із Заходом. Усі ці квазіреспубліки – не більше ніж сповідь. Сповідь у тому, як саме в Росії бачать українську незалежність і Українську державу. "Перестаньте підтримувати бунтівників і поверніть території законному власникові", – навіть цю вимогу Києва до Москви віддзеркалює сьогодні Кремль у своїх переговорах із Брюсселем і Вашингтоном. У психології це називається проекція. Москва просто приписала Україні ту логіку існування, яку вона потім вдихнула в окуповані українські території.
Психологи кажуть, що механізм проекції дає людині змогу вважати власні неприйнятні почуття, бажання і мотиви – чужими. І, як наслідок, дає можливість їй не відчувати за них відповідальності. Часто зустрічається під час істеричного і параноїдного розладів. Утім, хто сказав, що на те й інше не можуть хворіти цілі держави?".
Президент Росії Володимир Путін зараз максимально підіймає ставки щодо війни проти України. Але диктаторпрекрасно розуміє, що часу на все це практично немає через жахливі тенденції в російській економіці. Таку думку ексміністр закордонних справ України...
При теперішньому перебігу подій, нинішнє напруження між Пекіном і Тайбеєм буде досягати користі й результату на боці Пекіна Про це розповів український політик і дипломат Роман Безсмертний в інтерв'ю ведучому програми "Студія Захід" Антону Борковському...