В Україні можуть ввести подвійне громадянство: Стали відомі подробиці

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін підтримав дискусію про подвійне громадянство в країні. Про це він заявив на прес-конференції в Києві 18 січня, уточнивши, що виступає за необхідність впровадження цієї практики, повідомляють Патріоти України.

"Я і надалі надаватиму поштовхи для цієї дискусії, вважаю, що вона потрібна так, як і потрібно подвійне громадянство. Ми пережили умови, коли могли говорити, що цей інструмент можемо обійти. Ми представили своє попереднє бачення", – наголосив Клімкін.

Глава МЗС додав, що росіяни користуватися таким правом не зможуть за умовами нинішньої агресії проти України."Щоб не впливати на дискусію, я сказав, що ніякого подвійного громадянства для осіб з російськими паспортами сьогодні, поки є агресія, не може бути", – уточнив він.

За словами Клімкіна, в Україні збільшується число політиків, які готові брати участь в дискусії про введення подвійного громадянства.

"Зараз багато хто готовий підключитися до можливих законодавчих пропозицій. Це б нам дозволило вирішити кілька дуже важливих проблем. Але потрібна відверта щира дискусія, без цього воно не працюватиме", – підсумував Клімкін.

Російська армія планує знищити артилерією Шебекіно, - ГУР Міноборони

понеділок, 5 червень 2023, 22:14

Напруга навколо Шебекіно у Бєлгородській області продовжує наростати. Українська розвідка перехопила телефонну розмову росіян. Вона свідчить, що Росія прагне знищити місто артилерією, передають Патріоти України. Загарбники продовжують втрачати контроль...

На Харківщині окупанти пошкодили трубопровід із аміаком, стався витік

понеділок, 5 червень 2023, 22:00

У Куп‘янському районі Харківщини російські окупанти пошкодили трубопровід із аміаком. Про це повідомив голова Харківської ОВА Олег Синєгубов, передають Патріоти України. Внаслідок ворожих ударів відбулася розгерметизація трубопроводу. В області розгорн...