Дати гібридну відсіч: В Україні створять "транскордонну" посаду через конфлікт з Угорщиною

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що в українському зовнішньополітичному відомстві створять посаду відповідального за транскордонне співробітництво, зокрема, з Угорщиною. Про це він сказав журналістам у Варшаві після переговорів з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, повідомляють Патріоти України.

Клімкін зазначив, що рішення угорської сторони про зміну назви «уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області та програми розвитку дитячих садків Карпатського басейну», буде опубліковане наступного тижня.

«Про що ми домовились: спочатку дійсно конкретика. По-перше, рішення буде наступного тижня. Воно буде опубліковане у відповідних угорських джерелах, є угорське законодавство. Ми домовились, що після зміни назви і цього періоду ми в нашому міністерстві теж зробимо і не зовсім відповідну, але посаду, яка буде опікуватися транскордонним співробітництвом. Дуже серйозно», - сказав Клімкін.

ін додав, що існує стратегічний рівень дискусії, що Україна і Угорщина будуть робити разом, але і є технічний рівень дискусії, що необхідно покращити. У цьому зв'язку дипломат пояснив, що на Закарпатті мають реалізовуватися спільні українсько-угорські ініціативи, а не лише угорські для місцевого населення, і зокрема, угорської меншини. «Друге. Ми детально розмовляли про те, яким чином Угорщина має зробити більше і для нашої громади в Угорщині», - повідомив Клімкін. Глава МЗС зазначив, що необхідно захищати українців за кордоном, та додав, що розпочата розмова з цього питання продовжиться.

Хіти тижня. Стало відомо, хто може потрапити на місце загиблого нардепа Давиденка в Раді

субота, 30 травень 2020, 1:00

Варто зазначити, що на минулих виборах в український парламент «Радикальна партія» не подолала 5-процентний бар'єр, в результаті чого Олег Ляшко не пройшов в Раду. Олег Ляшко - уродженець Чернігова. Саме по цьому округу - 208 - лідер «Радикальної парті...

Розпочались пуски Х-29Т з МіГ-29 МУ2

субота, 30 травень 2020, 0:40

Розпочався етап випробувань з бойовим застосуванням керованого ракетного озброєння Х-29Т типу «повітря-поверхня» з літака МіГ-29 МУ2. Розпочались льотно-конструкторські випробування модернізованого літака МіГ-29 МУ2 з комплексом керованого ракетного оз...