Дати гібридну відсіч: В Україні створять "транскордонну" посаду через конфлікт з Угорщиною

Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявляє, що в українському зовнішньополітичному відомстві створять посаду відповідального за транскордонне співробітництво, зокрема, з Угорщиною. Про це він сказав журналістам у Варшаві після переговорів з міністром закордонних справ Угорщини Петером Сійярто, повідомляють Патріоти України.

Клімкін зазначив, що рішення угорської сторони про зміну назви «уповноваженого міністра, відповідального за розвиток Закарпатської області та програми розвитку дитячих садків Карпатського басейну», буде опубліковане наступного тижня.

«Про що ми домовились: спочатку дійсно конкретика. По-перше, рішення буде наступного тижня. Воно буде опубліковане у відповідних угорських джерелах, є угорське законодавство. Ми домовились, що після зміни назви і цього періоду ми в нашому міністерстві теж зробимо і не зовсім відповідну, але посаду, яка буде опікуватися транскордонним співробітництвом. Дуже серйозно», - сказав Клімкін.

ін додав, що існує стратегічний рівень дискусії, що Україна і Угорщина будуть робити разом, але і є технічний рівень дискусії, що необхідно покращити. У цьому зв'язку дипломат пояснив, що на Закарпатті мають реалізовуватися спільні українсько-угорські ініціативи, а не лише угорські для місцевого населення, і зокрема, угорської меншини. «Друге. Ми детально розмовляли про те, яким чином Угорщина має зробити більше і для нашої громади в Угорщині», - повідомив Клімкін. Глава МЗС зазначив, що необхідно захищати українців за кордоном, та додав, що розпочата розмова з цього питання продовжиться.

"Зараз їй просто не дають "солоденького": Зеленський прокоментував перехід Тимошенко в опозицію

вівторок, 19 листопад 2019, 11:44

Президент підтвердив, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди. Президент України Володимир Зеленський підтвердив те, що Юлія Тимошенко пропонувала йому кадри зі своєї команди ще на початку його каденції. Про це він повідомив на своїй ...

Хіти тижня. Давно готові: У Зеленського зробили несподівану заяву про скасування санкцій проти РФ

вівторок, 19 листопад 2019, 11:30

За словами віце-прем'єр-міністра України з питань європейської і євроатлантичної інтеграції Дмитра Кулеби, Україна вже п'ять років готова до того, що санкції проти Російської Федерації не будуть продовжені, передають Патріоти України. При цьому він заз...