Варфоломій назвав остаточну дату надання Томосу Україні

Православна церква України отримає Томос 6 січня 2019 року.

Патріарх Варфоломій. Фото: РБК.

Константинопольський патріарх Варфоломій підтвердив намір надати 6 січня Томос єдиній українській православній церкві, передають Патріоти України.

Як сказав патріарх у понеділок, 31 грудня, на новорічній церемонії, надання Томосу буде "великою і історичною подією". "Тут, в материнській церкві, вони отримають Томос про автокефалію. Було, як відомо, багато протидії, дуже жорсткої протидії цьому історичному рішенню нашого Вселенського патріархату", — сказав він.

"Однак це не буде перешкодою для нас, оскільки ми формуємо наше рішення на святих канонах, на привілеї Вселенського патріархату, на порядку і традиціях православ'я", — додав Варфоломій.

З архіву ПУ. Не вберегли: Віктора Януковича госпіталізували у важкому стані, численні травми

вівторок, 2 червень 2020, 23:05

За повідомленнями російських ЗМІ, колишнього президента України Віктора Януковича помітили у провідній московській кліниці. Вигнали зайвих, а "послідовного" доправили до реанімації. Черговий лікар клініки імені Скліфосовського розповів, що Віктор Януко...

Брати-"некуми" Зеленського знов під ударом: ВАКС таки зобов’язав НАБУ розслідувати справу "плівок Єрмака"

вівторок, 2 червень 2020, 22:41

Слідча суддя Вищого антикорупційного суду частково задовольнила скаргу представника народного депутата IX скликання та зобов’язала уповноважену особу НАБУ внести до ЄРДР відомості про вчинення кримінального правопорушення, про яке зазначалося у заяві. ...