США мають засоби для гальмування реалізації «Північного потоку-2". Про це повідомляє посол Сполучених Штатів при Європейському Союзі Гордон Сондленд, зазначають Патріоти України. На думку посла, проект «Північного потоку-2» ставить в уразливе становище Європу.
"Коли європейці уразливі, то США теж стають уразливі. Ми не хочемо, щоб взимку відключився газ через кризу ", - заявив американський дипломат.
При цьому, за словами представника Держдепа, США мають для цього «багато інструментів».
"Якщо ЄС не зрозуміє цю логіку, то президент США може використовувати безліч інших інструментів, які є в нашому розпорядженні, я не буду зараз їх перераховувати, щоб зупинити цей проект", - заявив Сондленд.
Показово, що напередодні заяви посла при ЄС, першим натякнув на такі зміни в ході переговорів у Києві міністр енергетики США. Як бачимо все дуже серйозно.
Можливо Вашингтон обурили останні франко-німецькі ініціативи зі створення в пику НАТО європейського військового союзу. І все це в той час, як США мають щорічно витрачати сотні мільярдів доларів на захист ЄС від агресії РФ, з котрими «стара Європа» бажає нарощувати прибутковий бізнес. Зате більшість фінансових тягот на свою безпеку від Москви з задоволенням перекладає на США.
Палка вибиває палицю, а українські безпілотники — російський паливний ринок. Черговий адепт "руського міра" раптово прокинувся в реальності, де бензин став дефіцитною розкішшю, передають Патріоти України. . Російський Z-пропагандист Гольман на власній...
Російські артисти продовжують скасовувати літні гастролі у Криму. Про це пише Крим.Реалії, аналізуючи повідомлення російських ЗМІ. Зокрема гуморист Володимир Винокур, який найближчими днями мав виступити в Керчі, Феодосії, Ялті та Сімферополі, відмовив...