США мають засоби для гальмування реалізації «Північного потоку-2". Про це повідомляє посол Сполучених Штатів при Європейському Союзі Гордон Сондленд, зазначають Патріоти України. На думку посла, проект «Північного потоку-2» ставить в уразливе становище Європу.
"Коли європейці уразливі, то США теж стають уразливі. Ми не хочемо, щоб взимку відключився газ через кризу ", - заявив американський дипломат.
При цьому, за словами представника Держдепа, США мають для цього «багато інструментів».
"Якщо ЄС не зрозуміє цю логіку, то президент США може використовувати безліч інших інструментів, які є в нашому розпорядженні, я не буду зараз їх перераховувати, щоб зупинити цей проект", - заявив Сондленд.
Показово, що напередодні заяви посла при ЄС, першим натякнув на такі зміни в ході переговорів у Києві міністр енергетики США. Як бачимо все дуже серйозно.
Можливо Вашингтон обурили останні франко-німецькі ініціативи зі створення в пику НАТО європейського військового союзу. І все це в той час, як США мають щорічно витрачати сотні мільярдів доларів на захист ЄС від агресії РФ, з котрими «стара Європа» бажає нарощувати прибутковий бізнес. Зате більшість фінансових тягот на свою безпеку від Москви з задоволенням перекладає на США.
У неділю, 28 червня, було виявлено без ознак життя командира 154-ї окремої механізованої бригади полковника Володимира Олександровича Кононнікова. Обставини смерті офіцера з’ясовуються. Про це повідомило ОК "Південь" на офіційній сторінці у Facebook, п...
На території Білорусі нафтогін має розвилку в районі Мозиря: одна гілка спрямовує нафту до Новополоцька і далі до Німеччини, друга - до Угорщини, Словаччини, Чехії, Німеччини, передають Патріоти України . Таку думку в етері Еспресо та Slawa.TV вислови...