Важка робота у ворожому середовищі: У посла США в Москві виявили страшну хворобу

58-річний Джон Гантсман по праву вважається одним з найдосвідченіших дипломатів США. Адже йому довірили одну з головних закородонних місій держави.

Медики виявили у посла США в Росії Джона Гантсмана смертельну хворобу - рак, повідомляють Патріоти України з посиланням на Desert News. Дипломат звернувся до лікарів після того, як виявив у себе на тілі підозрілий висип - за вухом і на стегні. За його словами, хвороба діагностували на першій стадії.

"Так, що, можливо, про це подбають - і у нас буде все нормально", - сказав Гантсман.

У виданні зазначають, що у дипломата діагностували меланому - небезпечну злоякісну пухлину шкіри, яка розвивається з пігментних клітин, що виробляють меланін.

Батько американського посла в РФ Джон Гантсман-старший помер на початку 2018 рокц від раку простати. Мільярдер помер у віці 80 років.

Як повідомляв "Апостроф", 30 жовтня в Харкові від раку померла журналістка Світлана Федоренко. Також 1 жовтня стало відомо про смерть французького шансоньє, композитора, поета, письменника і актора вірменського походження Шарля Азнавура. А 14 серпня в Дніпрі померла відомий волонтер і громадський діяч Анна Яценко.

В Україні змінюється порядок нарахування виплат військовим: Від чого залежатиме сума

вівторок, 31 січень 2023, 14:59

З 1 лютого розмір додаткових виплат для військовослужбовців залежатиме від районів їхнього перебування. Також вплиматиме складність і специфіка бойових чи спеціальних завдань, які вони виконують. Про це повідомляється на сайті Міністерства оборони Укра...

Сумнозвісного слідчого Генпрокуратури України з особливо важливих справ засуджено на дев'ять років колонії

вівторок, 31 січень 2023, 14:56

Вищий антикорупційний суд засудив колишнього заступника начальника Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генпрокуратури Дмитра Суса до дев'яти років позбавлення волі. . Ексслідчого ГПУ визнали винним у заволодінні майн...