"Важко повірити, що генпрокурор каже правду": Березовець розповів про можливі наслідки заяви Луценка про "список Йованович"

Тарас Березовець висловив переконання, що Луценко самостійно ухвалив рішення зробити свою скандальну заяву.
Тарас Березовець. Фото: 112 Україна.

Заява генпрокурора Юрія Луценко про нібито прохання посла США Марі Йованович не чіпати окремих осіб буде мати розвиток і може зіпсувати відносини між країнами. Таке переконання висловив політолог Тарас Березовець, передають Патріоти України.

"Учора Дональд Трамп процитував журналіста видання [якому Луценко дав інтерв'ю] The Hill. Він не говорив про Луценка, але натякнув, що подивився це інтерв'ю українського генерального прокурора. Це означає, що ця історія матиме продовження.

Як мали б діяти сторони? Насамперед зробити все, щоб не поставити під удар взаємні стратегічні відносини. Це зараз абсолютна прерогатива і для України, і для Сполучених Штатів", - сказав Березовець.

Він висловив переконання, що Луценко самостійно ухвалив рішення зробити таку заяву. "Важко повірити, що генпрокурор каже правду і справді мали місце такі вимоги. Це було б суперскандально. Але якщо був такий неформальний список - у письмовому вигляді він не міг існувати, тоді варто було б оприлюднити ці прізвища. Поки прізвища не названі - це лише заява", - додав експерт.

Генеральний прокурор Юрій Луценко заявив, що посол США в Україні Марі Йованович дала йому список людей, яких попросила "не переслідувати". У відповідь посольство США наголосило, що заява Луценка не відповідає дійсності і має на меті послабити репутацію Йованович.

Джерело: Gazeta.ua

Хіти тижня. "Топят в серной кислоте": Пропаганда "ДНР" видала черговий неймовірний фейк про ЗСУ

понеділок, 26 серпень 2019, 4:00

Сербський снайпер Берич заявив, нібито українські військові дуже дивним чином "приховують втрати". В одному з інтерв'ю терорист "Декі" заявляє, що українські військовий нібито готові топити своїх товаришів по службі в сірчаній кислоті заради приховуван...

"Примерно пятая часть населения Харьковщины - глубоко пророссийские или просоветские люди", - блогер

понеділок, 26 серпень 2019, 0:15

Напередодні свята багато хто вже написали щось про рівень патріотизму і готовності проголосувати за Незалежність. Однак мало хто звернув увагу на цифри в розрізі макрорегіонів. Про це на своїй сторінці у Facebook пише харків'янин Олексій Копитько, пере...