"Важная новость", - Олег Пономар про заяву Варфоломія і Томос для України

"Среда. Новостей совсем не много", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Константинопольский патриарх Варфоломей подтвердил свое намерение предоставить 6 января томос об автокефалии новой украинской церкви, заявив, что это будет «великим и историческим событием».

Румыния начала 6-тимесячное председательство в Совете ЕС.

С 1 января посольство Великобритании и посольство Канады совместно берут на себя функцию контактной дипломатической миссии НАТО в Украине.

С 1 января 2019 граждане Украины и иностранцы смогут покупать и продавать иностранную валюту через платежные терминалы и банкоматы. Отличного всем дня".

Стовп режиму Путіна потайки хоче домовитися із Заходом про мир, - ексдепутат Держдуми

середа, 10 серпень 2022, 7:22

Представник найближчого оточення Путіна таємними каналами посилає на захід сигнали про бажання домовлятися про мир. Про це колишній депутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов заявив в інтерв'ю журналісту і медіаменеджеру Дмитру Гордону, передають Патріоти Укр...

У Росії можуть мріяти про нові "Лади": Бригада князя Мономаха підсмажила російський БТР-82 разом з екіпажем (відео)

середа, 10 серпень 2022, 6:56

Воїни 53-ї окремої механізованої бригади імені князя Володимира Мономаха перетворили російський бронетранспортер БТР-82 на купу металу, а екіпаж - на "добриво". Про це повідомляють Сухопутні війська ЗС України та публікують відповідне відео, передають...