"Важная новость", - Олег Пономар про заяву Варфоломія і Томос для України

"Среда. Новостей совсем не много", - пише на своїй сторінці в Фейсбук політичний оглядач Олег Пономар, повідомляють Патріоти України, і продовжує:

"Константинопольский патриарх Варфоломей подтвердил свое намерение предоставить 6 января томос об автокефалии новой украинской церкви, заявив, что это будет «великим и историческим событием».

Румыния начала 6-тимесячное председательство в Совете ЕС.

С 1 января посольство Великобритании и посольство Канады совместно берут на себя функцию контактной дипломатической миссии НАТО в Украине.

С 1 января 2019 граждане Украины и иностранцы смогут покупать и продавать иностранную валюту через платежные терминалы и банкоматы. Отличного всем дня".

Президент України прибув до США. На Зеленського чекає виступ з найзначнішої трибуни світу

вівторок, 21 вересень 2021, 0:34

Заплановано, що президент виступить на загальних дебатах Генасамблеї ООН. Також він зустрінеться із лідерами інших держав та представниками міжнародних організацій, представниками бізнесу та українською громадою у США. . Раніше повідомлялось, що Зел...

"Підрізати крила" Розумкову, "наростити" Стефанчуку: Монобільшість прагне змінити керівника апарату ВРУ

вівторок, 21 вересень 2021, 0:06

Фракція "Слуга народу" вирішила ініціювати призначення голови апарату Верховної Ради начебто через те, що апарат вже рік працює без постійного керівника. Про це заявила речниця фракції Юлія Палійчук у Telegram, зазначають Патріоти України. Пряма мова: ...