Вбивство Хашоггі: У мережу потрапило сенсаційне листування журналіста

Вбивство журналіста Джамаля Хашоггі могли спровокувати його особисті повідомлення в WhatsApp, в яких він критикував наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана Аль Сауда. Про це пише CNN, повідомляють Патріоти України.

У більш ніж 400 повідомленнях Хашоггі називав наслідного принца «звіром» і порівнював з Пакманом: «Чим більше жертв він пожирає, тим більше він хоче, - писав Хашоггі - Я не здивуюся, якщо репресії торкнуться навіть тих, хто виступає в його підтримку».

У серпні Хашоггі і Абдель Азіз порахували, що їх кореспонденція могла бути перехоплена владою Саудівської Аравії. Абдель Азіз зазначав, що його братові в королівстві у зв'язку з цим загрожують тюремним ув'язненням.

Дослідники з університету Торонто підтвердили, що телефон Азіза був зламаний шпигунськими програмами військового класу. Він має намір подати в суд на ізраїльську компанію, нібито розробила програмне забезпечення, що дозволило саудівській владі отримати несанкціонований доступ до смартфону.

Як відомо, раніше в Міністерстві закордонних справ Франції заявили про введення санкцій у відношенні 18 громадян Саудівської Аравії у зв'язку з вбивством саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

"Список Йованович": У Центрі протидії корупції заявили, що Луценко як доказ показав документ, підписаний до призначення нинішнього посла

п’ятниця, 22 березень 2019, 12:58

У посольстві США в Україні заявили, що заяви Юрія Луценка не відповідають дійсності. У Центрі протидії корупції висловили думку, що генеральний прокурор України Юрій Луценко сказав неправду про передання йому послом США Марі Йованович списку "недоторка...

''Де зарплати?'': Ляшко влаштував бійку через перепалку із Гройсманом в Раді (відео)

п’ятниця, 22 березень 2019, 12:30

Голова фракції Радикальної партії Олег Ляшко разом з кількома депутатами із фракції влаштували бійку в урядовій ложі в Раді, де знаходився прем'єр-міністр України Володимир Гройсман. У відповідь на це Гройсман відповів, що Кабмін вже ініціював службову...