Вбивство Хашоггі: У мережу потрапило сенсаційне листування журналіста

Вбивство журналіста Джамаля Хашоггі могли спровокувати його особисті повідомлення в WhatsApp, в яких він критикував наслідного принца Саудівської Аравії Мухаммеда бен Сальмана Аль Сауда. Про це пише CNN, повідомляють Патріоти України.

У більш ніж 400 повідомленнях Хашоггі називав наслідного принца «звіром» і порівнював з Пакманом: «Чим більше жертв він пожирає, тим більше він хоче, - писав Хашоггі - Я не здивуюся, якщо репресії торкнуться навіть тих, хто виступає в його підтримку».

У серпні Хашоггі і Абдель Азіз порахували, що їх кореспонденція могла бути перехоплена владою Саудівської Аравії. Абдель Азіз зазначав, що його братові в королівстві у зв'язку з цим загрожують тюремним ув'язненням.

Дослідники з університету Торонто підтвердили, що телефон Азіза був зламаний шпигунськими програмами військового класу. Він має намір подати в суд на ізраїльську компанію, нібито розробила програмне забезпечення, що дозволило саудівській владі отримати несанкціонований доступ до смартфону.

Як відомо, раніше в Міністерстві закордонних справ Франції заявили про введення санкцій у відношенні 18 громадян Саудівської Аравії у зв'язку з вбивством саудівського журналіста Джамаля Хашоггі.

Обирався від "Партії регіонів": Ще один чиновник на Харківщині працює з окупантами

понеділок, 15 серпень 2022, 21:14

Староста Лісностінківського старостинського округу Микола Чашка-Ратушний став помічником "начальника Курилівського територіального відділу" і знімається на відео окупантів, інформують Патріоти України. Росіяни показали Миколу Чашку-Ратушного на пропага...

Указ вже підписано: Зеленський створив Консультативну раду з питань деокупації Криму

понеділок, 15 серпень 2022, 20:51

Президент Володимир Зеленський підписав указ про створення консультативної ради з питань деокупації та реінтеграції тимчасово окупованої території АР Крим та міста Севастополя. Відповідне рішення оприлюднене на сайті Президента України, передають Патрі...