Велике бачиться з далечини: Іноземні посли в Києві записали зворушливе привітання до річниці народження українського Кобзаря (відео)

Тараса Шевченка вважають генієм не тільки в українському соціо-культурному просторі. Великий син нашого народу добре відомий у світі. І про нього там досі пам'ятають.

До дня народження митця надзвичайні та повноважні посли 13 країн записали відео, де декламують уривки поезії Кобзаря, зазначають Патріоти України.

До акції із вшанування пам'яті Кобзаря долучились дипломати Канади, Естонії, Іспанії, Бельгії, Великої Британії, Румунії, Данії, Швеції, Молдови, Ірану, Литви, Франції та Словаччини, пише UA.TV.
Читали вірші своїми рідними мовами. Згадали "Заповіт", "Минають дні, минають ночі…", "Думка", "Садок вишневий", "Човен", "Ой діброво, гай зелений".
Нагадаємо, 9 березня Україна святкує 205 річницю з дня народження Шевченка.
Посли Іспанії, Бельгії та Великої Британії читають уривки з поезії Тараса Шевченка: відео


Посол Канади читає уривок з поезії Тараса Шевченка: відео
Посол Ірану читає уривок з поезії Тараса Шевченка: відео
Посол Бельгії читає уривок з поезії Тараса Шевченка: відео

Прозвучало відверто іронічно: Пригожин анонсував "колосальний наступ" російської армії на Слов'янськ і Краматорськ

неділя, 28 травень 2023, 16:30

Після заявленого окупантами захоплення Бахмута перед російською армією "відкрито оперативний простір", який дає змогу розгорнути "колосальний наступ" із захопленням Краматорська, Слов'янська та інших міст українського Донбасу. Про це заявив ватажок "Гр...

"Вітер був у бік противника": В ЗСУ розповіли подробиці про застосування хімічної зброї окупантами

неділя, 28 травень 2023, 15:41

Російські окупанти застосували хімічну зброю проти бійців Збройних сил України біля Авдіївки. З української сторони втрат не має, бо вітер був у сторону ворога, інформують Патріоти України. "Днями зафіксовано викорситання хімічної зброї на Донецькому н...