Великій війні - бути? У КНДР розпочалися масштабні навчання з термінової евакуації населення

Востаннє подібні навчання в КНДР проводилися у 2003 році.

Ілюстрація: ntv.ru

У КНДР протягом останнього тижня проводилися масштабні навчання з евакуації населення в невеликих містах у різних частинах країни. Навчання проводили як можливу "підготовку до війни", повідомляють Патріоти України.

Згідно з повідомленням, в окремих містах країни відпрацьовувалося використання режиму світломаскування, коли повністю відключалося світло для "дезорієнтації потенційного противника".

"Я ніколи не чув про такі навчання раніше, але я не здивований. Ситуація дуже серйозна", - розповів колишній південнокорейський військовий офіцер Чун Ін-Бума.

Захопити два моря: Полторак розповів про новий план Кремля

середа, 16 січень 2019, 23:11

Росія йде в повзучий наступ для того, щоб максимально ускладнити рух торгових судів. Росія активно продовжує агресивні дії проти України і відтісняє її з морських узбереж, вдаючись до повзучого наступу в Азовському та Чорному морях. Як заявив міністр о...

Хіти тижня. "В Лаосе с бандеровцами воевали?": Росіян розлютило військове свято з подачі Кремля

середа, 16 січень 2019, 20:00

У мережі висміяли військовий парад, яким 13 січня в Читі (Росія) зустріли танки Т-34, які повернулися в РФ із Лаосу. Відео з заходу поділився в Twitter журналіст кремлівського пулу Дмитро Смирнов. "Урочистий мітинг на честь повернення бойової техніки",...