Великій війні - бути? У КНДР розпочалися масштабні навчання з термінової евакуації населення

Востаннє подібні навчання в КНДР проводилися у 2003 році.

Ілюстрація: ntv.ru

У КНДР протягом останнього тижня проводилися масштабні навчання з евакуації населення в невеликих містах у різних частинах країни. Навчання проводили як можливу "підготовку до війни", повідомляють Патріоти України.

Згідно з повідомленням, в окремих містах країни відпрацьовувалося використання режиму світломаскування, коли повністю відключалося світло для "дезорієнтації потенційного противника".

"Я ніколи не чув про такі навчання раніше, але я не здивований. Ситуація дуже серйозна", - розповів колишній південнокорейський військовий офіцер Чун Ін-Бума.

Несподівано: Брат росіянина, який претендує на посаду глави Інтерполу, очолює представництво України в ОБСЄ

вівторок, 20 листопад 2018, 0:30

За даними журналістів, інформація про родинні зв'язки Ігоря Прокопчука та Олександра Прокопчука "на поточний момент перевіряється". Дипломатичну структуру в міжнародних організаціях у Відні (Австрія) Ігор Прокопчук очолює протягом 8,5 років. До того, я...

Хіти тижня. "Ми зможемо витіснити Росію з України": У США зробили потужне попередження Кремлю

понеділок, 19 листопад 2018, 23:30

Україні готові допомогти, але і від Києва чекають реальних дій. У США вважають, що Росію можна витіснити з українських земель. Однак для цього потрібні рішучість, концентрація та підтримка із боку союзників. Про це заявив сенатор США Кріс Кунс, повідо...