Великий друг України та ворог всього радянського: В США помер один з творців перемоги у «Холодній війні»

Покійний був дуже потужним аналітиком, одним з най впливових і най прозорливих «капітанів» американської політики 20 століття.

Помер відомий політик і державний діяч Збіґнєв Бжезінський

Американський політолог, соціолог і державний діяч Збіґнєв Бжезінський помер на 90 році життя в госпіталі міста Фолс-Черче (штат Вірджинія), повідомляють Патріоти України. З посиланням на The New York Times. Інформацію підтвердила і дочку політика.

Бжезінський народився у Варшаві в 1928 р. в родині дипломата. Його батько Тадеуш Бжезінський народився в 1896 р. в Золочеві, що на Львівщині. З 1958 р. набув громадянства США. В 1977-1981 р. – радник Президента США з питань національної безпеки в адміністрації Дж. Картера.

Автор низки досліджень в області міжнародних відносин і геополітики. Також він висловлювався на підтримку територіальної цілісності України у протистоянні «гібридим» атакам РФ.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...