Великий друг України та ворог всього радянського: В США помер один з творців перемоги у «Холодній війні»

Покійний був дуже потужним аналітиком, одним з най впливових і най прозорливих «капітанів» американської політики 20 століття.

Помер відомий політик і державний діяч Збіґнєв Бжезінський

Американський політолог, соціолог і державний діяч Збіґнєв Бжезінський помер на 90 році життя в госпіталі міста Фолс-Черче (штат Вірджинія), повідомляють Патріоти України. З посиланням на The New York Times. Інформацію підтвердила і дочку політика.

Бжезінський народився у Варшаві в 1928 р. в родині дипломата. Його батько Тадеуш Бжезінський народився в 1896 р. в Золочеві, що на Львівщині. З 1958 р. набув громадянства США. В 1977-1981 р. – радник Президента США з питань національної безпеки в адміністрації Дж. Картера.

Автор низки досліджень в області міжнародних відносин і геополітики. Також він висловлювався на підтримку територіальної цілісності України у протистоянні «гібридим» атакам РФ.

"Але ми готові вислухати Україну": Лавров заявив, що РФ не просила переговорів

четвер, 1 грудень 2022, 12:14

У Росії стверджують, нібито ніколи не просили про переговори з Україною, проти якої розпочали війну. Але на десятий місяць бойових дій, коли втрати живої сили путінської армії підбираються до позначки в 90 тис. осіб, Москва вже "готова вислухати" Київ....

"Галя, смерть близко!": Снайпери ССО у Мелітополі зробили "попередження" окупантам і колаборантам (фото)

четвер, 1 грудень 2022, 11:59

Окупований український Мелітополь продовжує опір. На вулицях з'явилися нові попередження колаборантам, окупантам і військовим ЗС РФ про те, що на злочинців чекає справедливе покарання. Фотографіями, зробленими в тимчасово захопленому місті, 1 грудня по...