''Віддали душі самозванцям!": Кирило влаштував істерику через томос для України

Патріарх Московський Кирил заявив, що українські політики пропонують вірянам "віддати свої душі самозванцям". Так він прокоментував створення Помісної церкви України, зазначивши, що розкольницька спільнота веде до духовної загибелі, повідомляють Патріоти України.

"Сьогодні ми особливо переживаємо за все те, що відбувається в Україні. Ось явний, наочний приклад того, як брехня збиває людей зі шляху... Ось так чиниться з народом, що переживає зараз дуже нелегкі життєві обставини — коли хибно вказується той шлях, який відриває людей від істинної церкви, який пропонує свою душу віддати самозванцям і розкольницьку спільноту сприймати як благодатну церкву — ось цей шлях у духовне нікуди, цей шлях до загибелі", — сказав патріарх.

За його словами, саме "церква повинна голосно про це сказати". "А коли на цей шлях штовхають людей, коли політики вчинками чи погрозами змушують іти цим шляхом, то скільки ж потрібно духовної сили людям, щоб утриматися від того, аби не стати жертвою цієї брехні", — додав предстоятель.

"Ми сьогодні особливо молимося за наших братів і сестер, за Українську православну церкву, за тих, хто став сповідниками віри Христової ще за життя. Ми молимося про те, щоб ніяка сила брехні не згубила духовне життя близького нам братнього народу, і щоб сила церкви, що несе своє свідчення за цих важких обставин, не применшувалася навіть в умовах зростання гріха", — додав патріарх.

"Кидали на забій без підготовки": Пропагандист РФ озвучив реальні втрати окупантів в Авдіївці

неділя, 3 березень 2024, 10:30

Окупанти продовжують наступ на Авдіївському напрямку, проте він обходиться їм дорого. Російські пропагандисти говорять про шалені втрати армії РФ в Авдіївці. Так, низка пропагандистів показала листи дружин загиблих окупантів. Про це розповів журналіст...

Готують нові операції: Окупанти готові ризикувати втратами авіації заради просування на Авдіївському напрямку, - ISW

неділя, 3 березень 2024, 10:22

Російські окупаційні війська готові ризикувати втратами своїх літаків для збереження тактичної переваги на Авдіївському напрямку фронту. Про це йдеться у звіті Інституту вивчення війни (ISW), передають Патріоти України. Зазначається, що останні втрати ...