Не відкрутилася: Екс-меру Слов'янська Штепі продовжили арешт

У справі екс-мера Слов'янська призначений новий суддя.

Неля Штепа залишається під вартою. Фото:crime.in.ua

Червонозаводський суд Харкова залишив екс-мера Слов'янська Нелю Штепу під вартою до 3 квітня. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на нового голову судової колегії Віктора Єжова, інформують Патріоти України.

Суддя Єжов був призначений замість судді Дениса Чудновського, звільненого за неправомірні рішення у справах харківських євромайданівців.

"За клопотанням прокуратури, в зв'язку з тяжкістю обвинувачення суд продовжив перебування Штепи під вартою, тобто, в СІЗО, до 3 квітня 2016 року", - зазначив Єжов.

За його словами, нове засідання суду призначене на 18 лютого, причому, за клопотанням обвинуваченої, з огляду на зміни суддів "справу слухатимуть з самого початку, включаючи підготовче засідання".

Прокурори не погоджувалися з цим рішенням, посилаючись на можливість ознайомлення з попередніми слуханнями з відеозапису.

На суді Штепа відмовилася від захисника Дейниченка "з огляду на різні погляди на тактику захисту" та представила нового адвоката з Донецька Дроздова.

"Молоко" чи пальне? У Криму зафіксували незвичне маскування російської техніки

субота, 27 червень 2026, 22:45

В анексованому Криму російські військові почали використовувати нові способи маскування бензовозів, намагаючись убезпечити їх від атак українських безпілотників. За даними українських партизанських рухів, паливні цистерни перефарбовують у яскраві коль...

Логістика РФ до Криму тріщить - переправа не працює, вантажівки під ударами

субота, 27 червень 2026, 21:35

Російські війська стикаються з дедалі більшими труднощами із забезпеченням логістики до тимчасово окупованого Криму. Про це повідомляють активісти руху «Жовта Стрічка», передають Патріоти України. За їхніми даними, після ураження поромної інфраструктур...