
Червонозаводський суд Харкова залишив екс-мера Слов'янська Нелю Штепу під вартою до 3 квітня. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на нового голову судової колегії Віктора Єжова, інформують Патріоти України.
Суддя Єжов був призначений замість судді Дениса Чудновського, звільненого за неправомірні рішення у справах харківських євромайданівців.
"За клопотанням прокуратури, в зв'язку з тяжкістю обвинувачення суд продовжив перебування Штепи під вартою, тобто, в СІЗО, до 3 квітня 2016 року", - зазначив Єжов.
За його словами, нове засідання суду призначене на 18 лютого, причому, за клопотанням обвинуваченої, з огляду на зміни суддів "справу слухатимуть з самого початку, включаючи підготовче засідання".
Прокурори не погоджувалися з цим рішенням, посилаючись на можливість ознайомлення з попередніми слуханнями з відеозапису.
На суді Штепа відмовилася від захисника Дейниченка "з огляду на різні погляди на тактику захисту" та представила нового адвоката з Донецька Дроздова.
На захист українського неба стали американські комплекси протиповітряної оборони MAAWLR/BRAWLR. Комплекс потрапив на відео російського дрона, кадри з якого опублікували у Telegram-каналі «Северный Ветер», передають Патріоти України з посиланням на "Міл...
Українські сили не дозволяють Росії використовувати тимчасово окуповані території як інструмент для затягування війни та закріплення окупації. Про це заявив президент Володимир Зеленський під час вечірнього відеозвернення в середу, 24 червня. "На півдн...