Не відкрутилася: Екс-меру Слов'янська Штепі продовжили арешт

У справі екс-мера Слов'янська призначений новий суддя.

Неля Штепа залишається під вартою. Фото:crime.in.ua

Червонозаводський суд Харкова залишив екс-мера Слов'янська Нелю Штепу під вартою до 3 квітня. Про це повідомляє кореспондент Укрінформу з посиланням на нового голову судової колегії Віктора Єжова, інформують Патріоти України.

Суддя Єжов був призначений замість судді Дениса Чудновського, звільненого за неправомірні рішення у справах харківських євромайданівців.

"За клопотанням прокуратури, в зв'язку з тяжкістю обвинувачення суд продовжив перебування Штепи під вартою, тобто, в СІЗО, до 3 квітня 2016 року", - зазначив Єжов.

За його словами, нове засідання суду призначене на 18 лютого, причому, за клопотанням обвинуваченої, з огляду на зміни суддів "справу слухатимуть з самого початку, включаючи підготовче засідання".

Прокурори не погоджувалися з цим рішенням, посилаючись на можливість ознайомлення з попередніми слуханнями з відеозапису.

На суді Штепа відмовилася від захисника Дейниченка "з огляду на різні погляди на тактику захисту" та представила нового адвоката з Донецька Дроздова.

Українці не хочуть конфлікту з Польщею? Шо показали результати соціологічного дослідження

середа, 24 червень 2026, 18:50

Згідно з результатами опитування, переважна більшість українців підтримує конструктивний підхід до вирішення історичних суперечок із Польщею, передають Патріоти України. Так, 90% респондентів висловилися за пошук діалогу та компромісних рішень у питанн...

Претензії до Трампа: Росія вперше звинуватила США у зриві домовленостей саміту на Алясці, - Reuters

середа, 24 червень 2026, 18:42

Росія вперше публічно звинуватила Сполучені Штати у нібито невиконанні “домовленостей”, які, за версією Москви, були досягнуті під час саміту на Алясці у серпні минулого року. Про це повідомляє Reuters із посиланням на заяви російських посадовців. Помі...