У "Національному корпусі", представники якого напередодні брали участь у силових акціях у Києві та Черкасах, заявляють про зникнення п'ятьох своїх активістів. Про це йдеться у повідомленні "НК - Черкащина" у Facebook, зазначають Патріоти України.
"10 березня зникло сім активістів Національного корпусу. Їм розбили авто, із застосуванням сили викрали. Поліція повідомляє лише про двох затриманих, вдома у яких проходять обшуки - Дмитро Кухарчук та Антон Братко", - заявили у "Нацкорпусі".
При цьому раніше другим затриманим у Нацкорпусі називали не Антона Братка, а Євгена Свиридова.
"Де інші 5 осіб - ми не знаємо, тому говоримо про викрадення. Разом з тим їх авто перебуває на території райвідділу поліції (вул.Пастерівська, 104)", - зазначають націоналісти.
У зв'язку з цим ввечері 10 березня представники "Нацкорпусу" планують провести акцію під відділенням поліції, де будуть "вимагати пояснень, куди зникли активісти".
За даними журналістського розслідування, у полку “Скеля” за останні пів року зафіксовано щонайменше 26 випадків небойових смертей серед новобранців, передають Патріоти України з посиланням на "Бабель". Йдеться переважно про випадки, які офіційно поясню...
У краснодарському краї рф 25 червня сталася пожежа на Полтавській нафтобазі через "падіння уламків", як визначають путінські чиновники. Рух дорогою перекрито, на місці працюють екстрені служби, передають Патріоти України з посиланням на заяву глави кра...