Відпочивав у окупантів? Український дипломат влип у гучний скандал з нерухомістю в Криму

Український дипломат Павло Кривонос потрапив у гучний скандал, приховавши факт володіння нежитловими приміщеннями в Ялті (анексувати Росією Крим). Про це заявляє прес-служба НАЗК, повідомляють Патріоти України.

Зокрема, він, подаючи декларацію за 2016 рік, не задекларував нежитлові приміщення в Ялті, на які за чиновником зареєстровано право власності, недостовірно вказав вартість належних йому автомобілів і розмір власного доходу і доходу своєї дружини.

У НАЗК відзначають, що в цілому в декларації посадової особи встановлені недостовірні відомості на суму понад 670 тис. грн.

Судиться із партією "Блок Кернеса": Син покійного мера Харкова хоче заборонити використовувати прізвище батька

п’ятниця, 2 червень 2023, 12:00

Старший син Кернеса, депутат Харківської обласної ради Кирило Кернес вирішив судитися з партією, яка використовує ім'я його батька після його смерті. Він вважає, що це порушує права п'ятого мера Харкова. Щоби не спиратися на власну думку, син Кернеса н...

"У нас люди звикли до халяви": На росТБ заявили, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація" (відео)

п’ятниця, 2 червень 2023, 11:25

На російському телебаченні виявили причину програшу країни-терориста Росії на фронті. Депутат російської Держдуми заявив, що Росії для перемоги потрібна "трудова мобілізація". Він також визнав, що росіяни люблять "халяву". Відповідне відео з'явилося у...