
Студентка київського університету Наталя Бурейко, яка звинувачує заступника начальника відділу Департаменту захисту економіки НПУ Олександра Варченка у домаганнях та погрозах, подала на чоловіка заяву до прокуратури. Про це дівчина написала на своїй сторінці у Facebook, повідомляють Патріоти України.
"Щодо вчорашніх порад, сьогодні, о 9 ранку подала заяву про погрози і переслідування в прокуратуру. Дякую всім, хто допоміг скласти текст заяви в особистих повідомленнях", - написала Бурейко. Дівчина також написала, що через погрози і переслідування вона біла змушена покинути гуртожиток. Також, за її словами, через пережитий стрес у неї погіршилося здоров'я.
"Я була змушена терміново покинути гуртожиток і ночувати у знайомої. З метою власної безпеки Я не буду розкривати своє поточне місце знаходження. Хто б мене не переслідував, поліція це чи ні, я дуже прошу залишити мене у спокої... Від величезного стресу мій сьогоднішній ранок почався з блювоти і заспокійливих", - розповіла студентка.
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Крим, який Росія незаконно окупувала та анексувала у 2014 році, для російського диктатора Владіміра Путіна став символом уявлення про Росію як «відновлену наддержаву» та важливим логістичним центром для військових операцій на південному сході України....