"Війна" триває: Гриценко "накинувся на Луценка і обізвав його "бездипломною балаболкою" (відео)

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко заявив, що не вибачатиметься перед генпрокурором Юрієм Луценком за звинувачення у "приховуванні сина від АТО". Про це Анатолій Гриценко заявив у ефірі "Радіо НВ", повідомляють Патріоти України.

"На жаль, у нас генерального прокурора немає - у нас є бездипломна балаболка, яка просто "язик без кісток", - сказав Гриценко. Свою позицію політик пояснив відсутністю результату у викритті замовників нападів на журналістів і активістів.

"Замість того, щоб захищати від пострілів, від кислоти, від підриву і швидко знаходити замовників і саджати їх за ґрати через суд, і Каті Гандзюк, і Максима Шаповала, і Павла Шеремета, й Олега Михайлика та багатьох-багатьох-багатьох, він просто займається піаром на догоду президента. Тому перед такою людиною - жодних вибачень", - додав Гриценко.

Українські бійці на Донбасі отримали нові лазні на колесах (фото)

вівторок, 24 вересень 2019, 12:45

В рамках Державного оборонного замовлення на 2019 рік для потреб ЗСУ було виготовлено 10 мобільних лазне-пральних комплексів, обладнаних сучасною технікою. – Сьогодні до нас прибули представники з кількох військових частин. Усі вони пройшли інструктаж ...

Кадрові ротації в оточенні Кличка: Звільнений заступник не збирається залишати посаду

вівторок, 24 вересень 2019, 12:30

Дмитро Давтян заявив, що мер "не зміг протистояти зовнішнім силам і поставив їх інтереси вище самих киян". Заступник мера столиці Віталія Кличка Дмитро Давтян заявив, що не планує залишати своє крісло, незважаючи на заяву глави КМДА про звільнення двох...