"Війна" триває: Гриценко "накинувся на Луценка і обізвав його "бездипломною балаболкою" (відео)

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко заявив, що не вибачатиметься перед генпрокурором Юрієм Луценком за звинувачення у "приховуванні сина від АТО". Про це Анатолій Гриценко заявив у ефірі "Радіо НВ", повідомляють Патріоти України.

"На жаль, у нас генерального прокурора немає - у нас є бездипломна балаболка, яка просто "язик без кісток", - сказав Гриценко. Свою позицію політик пояснив відсутністю результату у викритті замовників нападів на журналістів і активістів.

"Замість того, щоб захищати від пострілів, від кислоти, від підриву і швидко знаходити замовників і саджати їх за ґрати через суд, і Каті Гандзюк, і Максима Шаповала, і Павла Шеремета, й Олега Михайлика та багатьох-багатьох-багатьох, він просто займається піаром на догоду президента. Тому перед такою людиною - жодних вибачень", - додав Гриценко.

Хіти тижня. "Вчера в Донецке горели склады с боекомплектами - их подожгли": Гіркін розповів про пожежу на "м'ясокомбінаті"

субота, 17 квітень 2021, 0:10

До ковбасної промисловості будівля вже давно мала відношення лише "історично". «Почти точно — поджог. Возгорание произошло на 3−4 этажах и/или на чердаке под крышей. Тут же было включено оповещение и мобилизация подвижного и личного состава всех, до ко...

З архіву ПУ. Нелюди Путіна: Звільнені з полону українці повідомляють про вбивства, зґвалтування та катування

п’ятниця, 16 квітень 2021, 23:55

Українці, які насильно утримувалися на окупованій території Донбасу представниками незаконних збройних формувань РФ, підтверджують випадки, які призводили до каліцтв та смертей. Про це 16 квітня 2020 року заявив начальник Департаменту нагляду у криміна...