"Війна" триває: Гриценко "накинувся на Луценка і обізвав його "бездипломною балаболкою" (відео)

Кандидат у президенти України Анатолій Гриценко заявив, що не вибачатиметься перед генпрокурором Юрієм Луценком за звинувачення у "приховуванні сина від АТО". Про це Анатолій Гриценко заявив у ефірі "Радіо НВ", повідомляють Патріоти України.

"На жаль, у нас генерального прокурора немає - у нас є бездипломна балаболка, яка просто "язик без кісток", - сказав Гриценко. Свою позицію політик пояснив відсутністю результату у викритті замовників нападів на журналістів і активістів.

"Замість того, щоб захищати від пострілів, від кислоти, від підриву і швидко знаходити замовників і саджати їх за ґрати через суд, і Каті Гандзюк, і Максима Шаповала, і Павла Шеремета, й Олега Михайлика та багатьох-багатьох-багатьох, він просто займається піаром на догоду президента. Тому перед такою людиною - жодних вибачень", - додав Гриценко.

"Самостійно і для себе": Україна починає будувати дві державні військово-морські бази, - Зеленський

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:59

В Україні починається будівництво двох державних військово-морських баз для захисту чорноморського регіону. Про це 20 жовтня заявив президент Володимир Зеленський під час виступу зі щорічним зверненням до українців з трибуни Верховної Ради. Його трансл...

У Росії відомий політик померла від укусу оси (фото)

вівторок, 20 жовтень 2020, 13:45

Жінка встигла викликати "швидку", але медики врятувати її вже не змогли. 19 жовтня від укусу оси померла російський політик, одна з лідерів екологічної партії "Зелені" Олександра Аставіна. Про це повідомляє "Комсомольская правда", передають Патріоти Ук...