
Присутність американських військових кораблів в Чорному морі може стати стримуючим фактором для Росії і її діям у Керченській протоці і Азовському морі. Таку думку висловив адмірал запасу українських ВМС, колишній заступник міністра оборони України Ігор Кабаненко, передають Патріоти України.
"Це все ж впливає серйозно на баланс сил і серйозно впливає на стримування. Цей вплив зумовлений присутністю серйозного стримуючого потенціалу. Тому що, наприклад, есмінці класу Arleigh Burke мають досить потужне озброєння на борту, яке може працювати в трьох середовищах - в повітрі, на великій відстані, в тому числі по наземних і морських цілях, а також під водою", - зазначив він.
Колишній заступник міністра оборони України нагадав, що "половина країн Чорноморського регіону є країнами НАТО". "Саме в цій площині потрібно шукати великі можливості. І вони існують. Звичайно, із залученням країн-партнерів, а це Україна і Грузія. Якщо міжнародне співтовариство буде стояти однією силою щодо неприпустимості подальших порушень, важливих принципів світопорядку, світоустрою, міжнародного морського права, тоді буде результат найближчим часом, і ми побачимо наших моряків", - сказав Кабаненко.
Німецький автовиробник Volkswagen готує новий масштабний план економії, який може передбачати скорочення до 100 тисяч працівників у різних країнах світу протягом найближчих років. Про це повідомляє профільне видання Manager Magazin із посиланням на вла...
Для росіян тимчасово окупований Крим стає все більшою проблемою. Через постійні удари по шляхах постачання на півострові виникає гострий дефіцит усього — від пального до їжі, і з кожною новою атакою ситуація лише погіршується. Про це повідомив заступни...