"Він буде голодувати до фатального кінця. Або він помре, або виконають його вимоги" - Адвокат розповів про наміри Сенцова

Правозахисник політв'язня зазначив, що в документах виправної колонії Сенцов фігурує виключно як громадянин України, а не Росії.

Олег Сенцов. Фото:ТСН

Захист засудженого в Росії українського режисера Олега Сенцова заявляє, що він має намір продовжувати голодування до своєї смерті або до звільнення 64 політв'язнів. Про це на прес-конференції сказав його адвокат Дмитро Дінзе, передають Патріоти України з посиланням на LB.ua.

"Він буде голодувати до кінця, до фатального кінця. Або він помре, або виконають його вимоги", - сказав захисник. Адвокат зазначив, що Сенцов не вірить у власне звільнення і вимагає від російської влади звільнити 64 українських політв'язнів.

Він повідомив, що після оголошення голодування з 14 травня Сенцова помістили в окрему камеру в місце з підвищеними умовами безпеки.

Дінзе підкреслив, що режисер уже має захворювання - ревматизм нижніх кінцівок і вроджене захворювання серця. Також він зазначив, що в документах виправної колонії Сенцов фігурує виключно як громадянин України, а не Росії.

З архіву ПУ. "Слуга народу", який хотів відіслати інструкорів НАТО задля довіри РФ, накреслив чесно-благородно "червоні лінії", котрі влада не перетинатиме у "формулі Штайнмаєра"

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 4:00

Для початку переговорів з врегулювання конфлікту на Донбасі має бути виконано ряд умов, озвучених президентом України Володимиром Зеленським. Про це у Верховній Раді заявив народний депутат від “Слуги народу” та голова Комітету ВР з питань зовнішньої п...

Хіти тижня. "Ти скільки відвоював метрів української землі? Ти віддав хоч один наказ про наступ? Ти відступив": Сюмар "накинулася" на Зеленського через послання до українців у Раді

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 0:35

У щорічному посланні до українців у Верховній Раді президент Володимир Зеленський називав не свої досягнення, а попередників. Про це з трибуни парламенту у вівторок 20 жовтня сказала народна депутатка з фракції "Європейська солідарність" Вікторія Сюмар...