Вірогідність наступу до русла Дніпра зростає: "Кремль визнав серйозність проблеми водопостачання на окупований півострів", - Тимчук

Ситуація з водопостачанням окупованого Криму набуває загрозливого характеру для промисловості і сільського господарства півострова.

На цьому наголосили кремлівські експерти в підготовленому аналізі для президента Росії Володимира Путіна. Як повідомляє координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук, в підготовленому документі вказується, що у зв'язку з припиненням водопостачання через Північно-Кримський канал, всі вжиті Росією заходи щодо стабілізації ситуації не дали належного результату і поставили під загрозу роботу багатьох промислових підприємств і сільського господарства півострова, передають Патріоти України.
Зокрема, в аналізі йдеться про те, що промислові підприємства змушені не тільки знижувати обсяги виробництва, а й у ряді випадків повністю зупинятися. При цьому, на продовжуючих роботу провідних кримських підприємствах не дотримується технологічний цикл, який передбачає забор великих обсягів технічної води. А в разі продовження роботи цих підприємств в такому режимі, може статися техногенна аварія з великою кількістю жертв серед персоналу і місцевих жителів.
Російські аналітики вказали на пересихання пасовищ, через що відбувається швидке зменшення поголів'я рогатої худоби. Через відсутність належного поливу близько 60-65% врожаю овочевих і фруктових культур гине.
Це тягне за собою додаткові витрати на доставку продовольства з материкової частини. Внаслідок цього значно підвищуються роздрібні ціни. А це, в свою чергу, викликає невдоволення кримчан і може привести до протестів серед місцевого населення.
«У разі не врегулювання в найближчій перспективі питання водозабезпечення Криму в промислових масштабах, існує велика ймовірність виникнення неконтрольованих надзвичайних подій у вигляді подальших техногенних катастроф, спалахів різних захворювань серед населення і худоби, а також загальної дестабілізації екологічної ситуації», - такий висновок російських аналітиків приводить Тимчук.
Він також зазначає, що група експертів з міноборони Росії, яка вивчала причини та наслідки аварії в Армянську, підтвердила версію про порушення технологічного циклу на заводі «Кримський титан» через брак необхідного обсягу технічної води.

«У зв'язку з цим, в колах вищого керівництва РФ все частіше звучить думка про те, що: «якщо питання по Україні не вдасться вирішити в 2019 році політичними методами (вибори президента і вибори до ВР України), а саме встановлення в Україні проросійської влади, то його все одно треба буде вирішити будь-яким іншим способом, можливо, військовим», - цитує росіян керівник «ІС».

За що "чекісти" Путіна намагалися дістати "українського Джеймса Бонда" навіть у Києві: Історія приголомшливого рейду спецназу ГУР МО в Крим

неділя, 5 квітень 2020, 11:05

На українських героїв чекала засада. Однак приголомшений втратами "Вимпел" не посмів переслідувати українських диверсантів. На вуха був поставлений весь Крим, українську групу шукала авіація та флот. Однак герої змогли вирватись із лещат ворога. Рівно ...

Ринок отримав потужний сигнал на поновлення обвалу нафтових цін: Засідання ОПЕК+ відклали через суперечку між Саудівською Аравією та Росією

неділя, 5 квітень 2020, 10:06

Вкид Дональда Трампа про скорочення світового видобутку нафти на 10 млн барелів на добу через порозуміння Москви з Ер-Ріядом, зміг за два дні підняти вартість Brent з $22 за барель $34. Однак у Путіна за звичкою схоже схотіли в останній момент щось урвати