
У перший день новорічного перемир'я бойовики відкрили вогонь з гранатометів по позиціях ОС біля селища Залізне на Горлівську напрямку. Втрат серед українських військових немає. Про це йдеться у зведенні прес-центру Об'єднаних сил станом на 7:00 29 грудня, зазначають Патріоти України.
Минулої доби, 28 грудня, окупанти 11 разів порушили режим припинення вогню, 2 рази застосувавши заборонене Мінськими угодами озброєння.
"Зокрема, ворог здійснив обстріли з мінометів калібру 82 мм позицій ОС поблизу селищ Новотошківське та Гнутове на Луганському та Маріупольському напрямках", - наголосили у штабі.
Крім цього, позиції українських військ обстрілювались з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів і стрілецької зброї в районах населених пунктів Болотене, Станиця Луганська, поблизу селищ Славне, Тарамчук, Опитне, Піски та в районі населених пунктів Павлопіль, Гнутове, Водяне.
"Протягом минулої доби один військовослужбовець ОС отримав поранення.
Підрозділи Об'єднаних сил у відповідь на провокації противника застосовували чергові вогневі засоби", - підкреслили у прес-центрі. За даними розвідки, 28 грудня одного бойовика було знищено та двох поранено.
Проблеми на російському паливному ринку продовжують накопичуватися. Нові дані свідчать про помітне падіння виробництва та скорочення експорту, передають Патріоти України з посиланням на Reuters. Джерела у галузі повідомили, що минулого тижня виробництв...
Інститут вивчення війни у своєму новому звіті заявляє, що останні висловлювання російського керівництва щодо можливих переговорів з Україною фактично підтверджують незмінність воєнних цілей Кремля та вимогу повної капітуляції України, передають Патріот...