Вода каміння точить: "Латвія, Литва і Польща зацікавлені, щоб Київ і Тбілісі стали членами НАТО", - міністр закордонних справ Латвії

Захист безпеки Європи є можливим завдяки Україні і Грузії, у зв'язку з чим ці дві країни повинні стати членами НАТО.

«Те, що відбулося в 2008 році в Грузії, а в 2014 році в Україні переконує нас в тому, що ми повинні робити все, щоб це не повторилося», - таку думку озвучив в інтерв'ю «Польському радіо» глава зовнішньополітичного відомства Латвії Едгар Рінкевічс, зазначають Патріоти України.

Дипломат назвав реакцію ЄС на російську агресію проти Грузії «великою помилкою». Він вважає за необхідне нагадати світові про те, що сталося 10 років тому, що міжнародне право і порядок були порушені.

Едгар Рінкевічс підкреслив: Латвія, Литва і Польща зацікавлені, щоб Київ і Тбілісі стали членами Північноатлантичного альянсу. При цьому глава МЗС Литви Лінас Лінас Антанас Лінкявічюс вважає, що, на жаль, війна в Грузії в 2008 року «не сколихнула світ»

Хіти тижня. Кремлівський пропаганд*н пригрозив Україні новими "народними республіками"

середа, 18 вересень 2019, 0:35

Прислужник путінського режиму загрожує створити нові терористичні "республіки" за межами Донбасу в Україні.

Хіти тижня. "Полный провал! Пять попыток": У США висміяли хвалені ракети Путіна

середа, 18 вересень 2019, 0:10

У Росії невдачею закінчилися випробування крилатої ракети "Буревісник". Військові як мінімум п'ять разів запускали ракету, і все обернулося провалом, пише CNBC, передають Патріоти України. "Не дивлячись на ряд невдалих випробувань, російська ядерна ра...