"Воюють лише з тими, хто одкоша дати не може": Блогер про те, чому "настамнєти" зчинять галас у Сирії

Те, що можна було спрогнозувати.

Ілюстрація: interfax.ru"Роїські настамнєти поперлися брати сирійську Кунейтру – там слабка оборона повстанців, бо ті більшістю висунулися на Ракку, вичавлювати ІДІЛ. Настамнєти завжди такі настамнєти: воюють лише з тими, хто одкоша дати не може, а як раптом дають – то починається галас на весь світ про ̶ф̶а̶ш̶и̶с̶т̶с̶ь̶к̶у̶ ̶х̶у̶н̶т̶у̶ ісламістських джихадистів", - пише у своєму блозі Дід Панас, передають Патріоти України, і продовжує:

"Проте, цього разу їм це може вийти таким боком, що вони про це навіть не здогадуються. Бо Кунейтра – це місто, що розташоване лише в 5 кілометрах від ізраїльських кордонів і ізраїльтяни вже зараз заявили, що не мають наміру терпіти пахомів так близько від себе – вони через кордон лайном та бояришніком тхнуть. А ізраїльтяни зазвичай своє невдоволення висловлюють шляхом повітряних ударів (про що настамнєти вже добре знають), а в даному випадку – цілком можливо, що й артилерийських, і ракетних.

Тому, гадаю, вже дуже-дуже скоро ми почуємо про "клятих сионістів" та про те, як "ізраїльська воєнщіна угнєтаєт сирійську дєрєвєнщіну". Back in the USSR".

Схожа на Гордона в жіночому образі: Захарова шокувала еротичним відео з полуницею

субота, 2 липень 2022, 19:27

Офіційний представник міністерства закордонних справ Росії Марія Захарова візначилася еротичим роликом з полуницею. Відео з'явилося у Telegram-каналі Захарової, передають Патріоти України. На кадрах представниця російського дипвідомства поїдає полуницю...

"Не дозволю Путіну забрати у мене Чехова!": В уряді Німеччини вважають неправильним бойкотувати російську культуру

субота, 2 липень 2022, 19:14

Міністр Німеччини з питань культури і ЗМІ Клаудія Рот вважає неправильним бойкотувати російську культуру. Про це вона сказала в інтерв’ю Augsburger Allgemeine, передають Патріоти України. "Я вважаю абсолютно неправильним бойкот всього, що стосується ро...