"Вони не жили в Криму": Канделакі влаштувала істерику через Україну і стала на захист Путіна

Російська телезірка, ведуча і продюсер Тіна Канделакі розповіла про те, що в Україні "трапилася величезна гуманітарна катастрофа" через "олігархічні клани", які дорвалися до влади в країні, повідомляють Патріоти України.

Телеведуча раніше потрапила в незручну ситуацію на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), після того, як висловилася на тему анексії Криму і ситуації в Україні. Свою позицію щодо України вона детально пояснила в інтерв'ю для BBC.

"Я нічого не боюся, коли приховувати нема чого. Я була на цій зустрічі в Давосі, там я промовчала, сиділа і слухала. Там зібралися традиційні представники англосаксонського світу з дуже консервативною точкою зору. Там йшлося про Крим, про Україну. Коли почали говорити, "ось ви, російська делегація, маєте поїхати назад і передати, що ви не повинні втручатися у вільні вибори в Україні", мене на цій ноті розірвало", — висловилася Канделакі.Ведучій вказали, що претензії до Росії через Крим лежать у сфері міжнародного права, а не особистих відчуттів, і щоб обговорювати такі питання, не треба їхати в країну. У відповідь вона заявила, що в Україні зараз спостерігається "гуманітарна катастрофа" через олігархів.

"В Україні, на мій погляд, сталася величезна гуманітарна катастрофа, пов'язана з тим, що олігархічні клани розірвали цю країну. Всі "борці за Крим" навіть не були там і не знають, що проходив референдум. Не знають, в якому стані був Крим і як усе змінилося. Я вважаю, що народ Криму проголосував однозначно. Вони не жили у Криму, і я теж. Треба враховувати думку народу", — наголосила Тіна.

Хіти тижня. "За Сталина!": Біля українського парламенту біснувалися прихильники "русского міра" (фото, відео)

середа, 26 червень 2019, 12:00

У Києві біля будівлі Верховної Ради в суботу, 22 червня, пройшов мітинг. Відеотрансляцію з місця подій на своєму YouTube-каналі вів блогер Андрій Луганський, передають Патріоти України. . На акції зібралися кілька десятків людей, в основному – люди пе...

Хіти тижня. Впевнено просуваються вперед: Стало відомо про новий успіх ЗСУ на Донбасі

середа, 26 червень 2019, 11:30

Військовики Операції Об'єднаних сил зміцнюють позиції. У напрямку Кримського, а також Світлодарська українські бійці посилюють укріплення, бліндажі та окопи. А також будують нові спостережні пости. Це, зокрема, додатковий захист від снайперів супротивн...