"Вони не жили в Криму": Канделакі влаштувала істерику через Україну і стала на захист Путіна

Російська телезірка, ведуча і продюсер Тіна Канделакі розповіла про те, що в Україні "трапилася величезна гуманітарна катастрофа" через "олігархічні клани", які дорвалися до влади в країні, повідомляють Патріоти України.

Телеведуча раніше потрапила в незручну ситуацію на Всесвітньому економічному форумі в Давосі (Швейцарія), після того, як висловилася на тему анексії Криму і ситуації в Україні. Свою позицію щодо України вона детально пояснила в інтерв'ю для BBC.

"Я нічого не боюся, коли приховувати нема чого. Я була на цій зустрічі в Давосі, там я промовчала, сиділа і слухала. Там зібралися традиційні представники англосаксонського світу з дуже консервативною точкою зору. Там йшлося про Крим, про Україну. Коли почали говорити, "ось ви, російська делегація, маєте поїхати назад і передати, що ви не повинні втручатися у вільні вибори в Україні", мене на цій ноті розірвало", — висловилася Канделакі.Ведучій вказали, що претензії до Росії через Крим лежать у сфері міжнародного права, а не особистих відчуттів, і щоб обговорювати такі питання, не треба їхати в країну. У відповідь вона заявила, що в Україні зараз спостерігається "гуманітарна катастрофа" через олігархів.

"В Україні, на мій погляд, сталася величезна гуманітарна катастрофа, пов'язана з тим, що олігархічні клани розірвали цю країну. Всі "борці за Крим" навіть не були там і не знають, що проходив референдум. Не знають, в якому стані був Крим і як усе змінилося. Я вважаю, що народ Криму проголосував однозначно. Вони не жили у Криму, і я теж. Треба враховувати думку народу", — наголосила Тіна.

Хіти тижня. Цемаха хотіли вбити: Ексклюзивні кадри та нові подробиці про свідка у справі МН17 (відео)

середа, 18 вересень 2019, 9:00

Противник отримав наказ знищувати усі "швидкі" в тому районі, аби замовчав "свідок для Гааги". Під час вивезення зенітника "ДНР" Володимира Цемаха з окупованої території бойовики отримали наказ на його ліквідацію разом із українськими розвідниками, пов...

Брудні "ігри": Що пов'язує Коломойського та Гонтареву, - експерт

середа, 18 вересень 2019, 8:18

Останнім часом з Валерією Гонтаревою та її родиною стаються різні негаразди. Екс-очільниця Нацбанку у тиску звинувачує олігарха Ігоря Коломойського. Мовляв, це помста за націоналізацію "Приватбанку". Що насправді пов'язує Коломойського та Гонтареву - ч...