Вони захищають державу! Українським військовим підвищать зарплати: Названо термін і суму

У проекті державного бюджету на наступний рік передбачено видатки на безпеку та оборону на суму 209,7 млрд гривень. Це на 31,7 млрд більше за нинішні витрати, повідомляють Патріоти України.

Так, у наступному році фінансування із загального фонду на інженерно-технічне облаштування кордону має подвоїтися і становитиме 400 млн грн, а витрати на розвідувальну діяльність у сфері захисту державного кордону збільшаться до 155,79 млн гривен.

Крім того, уряд вирішив підвищити обороноздатність нашої армії, збільшивши витрати на закупівлю і модернізацію військової техніки. У проекті бюджету на це закладено майже 17 млрд грн. Також гроші підуть на збільшення зарплат військовослужбовців. З наступного року їм будуть платити не менше 10 тис. гривень.

Стрімко ростуть: Британська розвідка розкрила втрати російської армії в Україні за останні два місяці

п’ятниця, 12 липень 2024, 20:15

Середньодобові втрати жителів Росії (убитими та пораненими) в Україні у травні та червні 2024 року збільшилися до максимумів від початку війни - 1262 та 1163 відповідно. Про це повідомила розвідка Міністерства оборони Британії, передають Патріоти Украї...

Дуже бояться "бавовни": Росія мінує гавань біля Новоросійського порту, через загрозу морських дронів (відео)

п’ятниця, 12 липень 2024, 19:55

Агент партизанського руху "Атеш" виявив чотири великі десантні кораблі, які мінують вхід до гавані біля Новоросійського морського порту в Краснодарському краї, передають Патріоти України. За словами партизана, кораблі проводять мінування входу в гавань...