Ворог не зупиниться? Фесенко назвав головні цілі агресії РФ в Азовському морі

Покарати українців, підняти рейтинг президента РФ Володимира Путіна та спровокувати Київ - основні завдання відкритої агресії Кремля в Азовському морі. Таку думку висловив голова правління Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, повідомляють Патріоти України.

"Проблема не в тому, чи було формальне порушення українськими суднами 12-мильної зони. Рух кораблів проходить близько від цієї зони. Це могло статися і випадково. Можна було все зробити без застосування вогню. Але Росія показала силу. Не виключено, провокувала українських військових на вогонь у відповідь. Щоб змусити нас грати за російськими правилами. Тоді невідомо, як розвинулася б ситуація. Інцидент із взаємним застосуванням вогню міг би бути використаний Росією для точкової, але демонстративної військової операції", - вважає Володимир Фесенко.

Експерт зауважує: захоплення порушників з обох сторін були і раніше - рибалок і торгових суден. Але Україна не порушувала міжнародне право. Іміджеві втрати для Росії більші.

"Коли почалося проходження наших військових суден, мабуть, у Кремля з'явився план показової силової акції. Демонстрація сили та пропаганда для росіян і на Заході. Не захоплення моряків, щоб потім торгуватися їх звільненням. Ця мета виникла попутно. Це відволікання уваги від українських політв'язнів в Росії і кримських татар, щодо яких ідуть судові процеси на анексованому півострові", - переконаний Володимир Фесенко.

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас": Ситуація та настрої змінилися не тільки в Криму (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:16

"Это – пробка на ВЫЕЗД из Белгорода прямо сейчас. Огромная, многокилометровая. Одно из свидетельств, что ситуация таки понемногу переламывается в пользу Украины - спасибо союзникам и ЗСУ", - написав політтехнолог Олексій Голобуцький на своїй сторінці у...

Якось не віриться вже, що це просто звична зневага: Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" (відео)

субота, 20 серпень 2022, 0:03

"Путін в Сочі знов не подужав вимовити "Касим-Жомарт Кемельули" і обізвав Токаєва на офіційній зустрічі "уважаемый Касымжан ДжентемлЕвич".)) Якось не віриться вже, що це просто звична зневага. Більше схоже на вікову деменцію: підтоптаний сцар реально н...