
Представникам «міністерства зв'язку» «ЛНР» привиділося, що американські хакери напали на ряд «республіканських» інтернет-ресурсів. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на сепаратистський сайт ЛуганськІнформЦентр.
«20.07.2016 о 10 ранку був зламаний ряд інформаційних та державних сайтів Луганської Народної Республіки, в тому числі офіційний сайт Міністерства інфраструктури і транспорту ЛНР. В результаті злому невстановлені особи отримали доступ до панелі управління сайтом і змогли розмістити на ньому брехливу і наклепницьку інформацію, що порочить державні та силові структури Луганської Народної Республіки. Фахівці Мінзв'язку вже усунули наслідки злому», - йдеться в повідомленні «мінзв'язку».
У «відомстві» стверджують, що злом був проведений американськими хакерами «очевидно на прохання українських колег».
Внаслідок пожежі на «Комбінаті «Темп» Федерального агентства з державних резервів РФ у Рибінську Ярославської області вигоріли щонайменше 15 резервуарів з пальним і ще кілька були пошкоджені. Супутниковий знімок нафтобази опублікував Telegram-канал Exi...
Російські окупаційні війська розпочали літню наступальну кампанію та збільшили кількість штурмів, однак спроби росіян захопити панівні висоти не мають успіху, розповів військовий 54-ї окремої механізованої бригади Збройних Сил України Сергій Луговик у ...