Вова - всьо? У Росії збунтувалися проти Путіна

Російські соціальні мережі "ВКонтакте" і "Однокласники" відмовилися розміщувати рекламу політсили "Єдина Росія", де наявний лозунг "Партія президента". Для використання цього гасла вони вимагають документального підтвердження підтримки партії Володимиром Путіним. Про це з посиланням на власні джерела в одному з виборчих штабів пише інтернет-газета Znak, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що регіональні вибори пройдуть в РФ вже 9 вересня. "Ми надіслали в Mail.ru (компанія-власник "ВКонтакте" і "Однаклассники". - Ред.) наші рекламні ролики. Вони вже йдуть на регіональних телеканалах. І несподівано отримали категоричну відмову. Звичайно, жодних офіційних документів про підтримку партії Путіним немає. Так вони і не вимагаються за законом. Ми не використовуємо фото або відео з президентом. Тільки саме слово "президент", - розповіло джерело.

Співрозмовник видання зазначив, що саме на цей слоган покладалися великі надії політтехнологів, адже рейтинги пропрезидентської політичної сили в регіонах досить низькі. Нагадаємо, що "Єдина Росія" або так звана партія влади фактично курується Путіним або особами з його оточення. У 2012 році на президентських виборах Володимир Путін балотувався саме від неї. Зараз її лідером є прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

З архіву ПУ. Для новообраного президента виготовили іменний наконечник президентського штандарту

понеділок, 6 липень 2020, 0:10

Фахівець із державних атрибутів Олександр Сопов срібну пластину з прізвищем новообраного президента до інавгурації робить уже для четвертого гаранта Конституції. Стислі терміни підготовки до інавгурації позначилися на темпах підготовки до церемонії пер...

Брехали від самого початку: Польща закрила єдину російськомовну телепрограму відразу після першого випуску

неділя, 5 липень 2020, 23:28

Передача «Русскій голос» вийшла за рахунок Польського громадського телебачення, згідно із законодавством Польщі – Статуту про національні, етнічні та мовні меншини від 6 січня 2005 року. Телепередача російською мовою «Русскій голос», що вийшла в травні...