Вова - всьо? У Росії збунтувалися проти Путіна

Російські соціальні мережі "ВКонтакте" і "Однокласники" відмовилися розміщувати рекламу політсили "Єдина Росія", де наявний лозунг "Партія президента". Для використання цього гасла вони вимагають документального підтвердження підтримки партії Володимиром Путіним. Про це з посиланням на власні джерела в одному з виборчих штабів пише інтернет-газета Znak, повідомляють Патріоти України.

Відзначається, що регіональні вибори пройдуть в РФ вже 9 вересня. "Ми надіслали в Mail.ru (компанія-власник "ВКонтакте" і "Однаклассники". - Ред.) наші рекламні ролики. Вони вже йдуть на регіональних телеканалах. І несподівано отримали категоричну відмову. Звичайно, жодних офіційних документів про підтримку партії Путіним немає. Так вони і не вимагаються за законом. Ми не використовуємо фото або відео з президентом. Тільки саме слово "президент", - розповіло джерело.

Співрозмовник видання зазначив, що саме на цей слоган покладалися великі надії політтехнологів, адже рейтинги пропрезидентської політичної сили в регіонах досить низькі. Нагадаємо, що "Єдина Росія" або так звана партія влади фактично курується Путіним або особами з його оточення. У 2012 році на президентських виборах Володимир Путін балотувався саме від неї. Зараз її лідером є прем'єр-міністр РФ Дмитро Медведєв.

МММщик сподівається на мир: Пушилін розповів, як працює "донецька" розвідка в Україні

субота, 22 січень 2022, 21:58

«Сейчас наша разведка работает, и мы понимаем: где, в каком месте скопление того или иного вооружения и предпринимаем соответствующие шаги. Мы, конечно, рассчитываем, что найдется возможность поймать тонкий баланс, чтобы не допустить развязывания полно...

Скандальний глава ВМС Німеччини заявив, що його висловлювання про Крим є особистою думкою

субота, 22 січень 2022, 21:22

Глава МВС Німеччини Кай-Ахім Шенбах заявив у Twitter, що висловлювання про український Крим є суто його особистою думкою, повідомляють Патріоти України. "Мої заяви про політику безпеки в аналітичному центрі в Індії виражали мою особисту думку на той мо...