VoxChek проаналізував передвиборчі обіцянки Тимошенко та Зеленського, - ЗМІ

Третина висловлювань леді Ю - брехня, але й "слуга народу" від неї теж, здається, не відстає...

Більша частина обіцянок кандидатів у президенти України Юлії Тимошенко і Володимира Зеленського - неправда. Про це йдеться у базі даних проекту VoxChek, передають Патріоти України.

Отже, третина висловлювань Тимошенко - брехня. Ще третина містять маніпуляції. Експерти проаналізували 2,5 сотні висловлювань лідерки "Батьківщини". За даними аналітиків ще 8% розібраних тверджень є перебільшенням. І лише 31% від усього озвученого Юлією Тимошенко - правда.

Також чверть висловлювань Зеленського - неправда. Крім того, за результатами дослідження 60% тверджень шоумена - це маніпуляції.

Хіти тижня. Інтригу розкрито: У Зеленського озвучили всі питання всеукраїнського опитування в день виборів

середа, 21 жовтень 2020, 3:00

Після того, як у четвер, 15 жовтня, президент України Володимир Зеленський озвучив друге питання Всеукраїнського опитування, який пройде під час місцевих виборів 25 жовтня, в Офісі президента оголосили весь список питань, передають Патріоти України. Р...

Хіти тижня. Зроблено в Україні: На сьогодні є близько десяти експортних контрактів на постачання високоточного озброєння виробництва ДККБ "Луч"

середа, 21 жовтень 2020, 2:00

Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Українське високоточне озброєння, за даними спецекспортеру, користується досить великою популярністю серед країн-імпортерів. Зо...