"Враження від України дуже хороші": Екзархи прибули на Синод (відео)

Екзархи Вселенського патріархату архієпископ Памфільський і Західної єпархії Української православної церкви в США Даниїл та єпископ Едмонту і Західної єпархії УПЦ у Канаді Ілларіон прибули на Синод у Стамбулі, повідомляють Патріоти України.

На запитання, які перспективи засідання Синоду, на якому 10 жовтня мають заслухати звіт екзархів після візиту в Україну, архієпископ Даниїл сказав: "Буде все добре. З Божою поміччю. Думаю, так".

Він додав, що їх враження від поїздки в Україну хороші. "Я був радий побачитися з представниками церковної та світської влади України. Враження від поїздки добрі", - вказав Даниїл.

На уточнююче запитання, чи готовий народ до церковного об'єднання, екзарх заявив, що "Україна готова розглядати питання церковного об'єднання протягом вже 27 років, якщо не довше – століття".

Відзначається, що архієпископ Даниїл проігнорував провокативне питання від російських телеканалів про можливе загострення ситуації в Україні після отримання томосу. Він благословив всіх журналістів та побажав всім гарного дня.

Джерело: Укрінформ

Хіти тижня. "Немає і не може бути ніякої автономії Донбасу": Сайдік поставив Росію в "глухий кут"

понеділок, 27 січень 2020, 14:30

Спецпредставник ОБСЄ в Тристоронній контактній групі з врегулювання конфлікту на Сході України заявив, що в Мінських угодах немає ні слова про так званий "особливий статус Донбасу". "Україна готова надати особливий статус ОРДЛО в рамках децентралізації...

Хай скрепи лютують: Нардепа Мережка обрали віце-президентом ПАРЄ

понеділок, 27 січень 2020, 14:15

Члена української делегації, народного депутата від фракції "Слуга народу" Олександра Мережко обрали віце-президентом Парламентської асамблеї Ради Європи. Олександр – доктор юридичних наук, відомий вчений та фахівець у галузі міжнародного права, нещода...