"Всеукраїнська мережа депутата Д.". Генпрокурор заявив, що на Одещині виявили нові докази функціонування виборчої піраміди (фото)

В Одеській області правоохоронці викрили структуру, яка займалася скупкою голосів виборців.

Луценко поділився результатами проведеного обшуку. Фото: Фейсбук.

Генеральний прокурор України Юрій Луценко заявив, що в Одеській області правоохоронці виявили чергові докази функціонування мережі підкупу виборців. Фото генпрокурор опублікував на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"На тлі заяв кандидата Ю. про вселенський підкуп владою – чергові уроки арифметики "чорної готівки" для її всеукраїнської мережі депутата Д. Цього разу – Одеська область", – написав Луценко.

Імовірно, під "депутатом Д." Луценко мав на увазі нардепа від "Батьківщини" Валерія Дубіля, якого підозрюють у причетності до створення виборчої піраміди.

Хіти тижня. "Гра на останні штани": Москва отримає військово-морську базу в Венесуелі

субота, 17 серпень 2019, 23:55

Путін все ще сподівається "підвищенням ставок" змусити Захід капітулювати, появою ВМС РФ в Карибському морі посіяти паніку у американців, і змусити віддати Кремлю "його" - пострадянський простір. Одне лихо - у недонадімперії ВМС у обмаль ресурсів.

Хіти тижня. Братня могила творців "диво-зброї" Путіна: Американці зняли з космосу підірвану баржу поблизу Архангельська

субота, 17 серпень 2019, 23:05

Платформа знаходиться приблизно в чотирьох кілометрах від полігону Ненокса. Кеттл зазначає, що баржа, де, ймовірно, міг статися вибух, як і збирач радіоактивних відходів «Серебрянка», були розгорнуті незадовго до 8 серпня, а на березі біля полігону зна...