Всього один підпис: У Німеччині розповіли, як Україні повернути свої території

Це питання стосується виконання Мінських домовленостей.

Посол Німеччини в Україні Крістоф Вайль. Фото:zn.ua

У Німеччині не бачать альтернативи Мінським угодами, адже тільки підпис президента Росії Володимира Путіна під цим документом дозволить Україні повернути свої території. Про це заявив посол ФРН в Україні Крістоф Вайль на громадському форумі на тему конституційної реформи в Україні, передають Патріоти України з посиланням на Ліга.Новости.

"Це єдиний документ, за допомогою якого ви зможете домогтися підпису російського президента. Якщо ми доб'ємося, щоб його підписав Путін, Україна збереже і відновить суверенітет і недоторканність, контроль над всім схіжним кордоном", - сказав німецький політик.

За його словами, українцям не варто боятися закладеного в Мінських угодах спеціального статусу для Донбасу, адже цей спецстатус не може загрожувати територіальній цілісності України.

"Мінський пакет містить і зобов'язання по введенню спеціального режиму самоврядування в деяких районах Донецької і Луганської областей. Я знаю, що це досить спірне питання для України, але такі обов'язки залишаються в силі", - сказав Вайль.

Фактор лендлізу: Експерт назвав місяць, коли Путін намагатиметься завершити війну в Україні

субота, 2 липень 2022, 7:30

Росія, ймовірно, припинить війну в Україні вже восени, коли наша держава почне отримувати зброю від США по лендлізу. Пр це сказав політолог Микола Давидюк у коментарі "24 каналу", передають Патріоти України. Експерт переконаний, що РФ спробує вийти з У...

У Путіна великі проблеми: У Росії недостатньо сил у Херсоні, щоб контролювати регіон, - CNN

субота, 2 липень 2022, 7:15

Чиновники у США схиляються до думки, що Росія не має достатньо сил для контролю окупованої її військами території Херсонської області, передають Патріоти України. Зокрема, американські посадовці звертають увагу на низку інцидентів, пов’язаних із замаха...