"Ви - вбивці!": Екс-регіоналка Бондаренко влаштувала істерику на ТБ (відео)

Одіозна екс-нардеп від "Партії регіонів" Олена Бондаренко поскандалила з українським громадським діячем Вадимом Трюханом в ефірі пропагандистської передачі на росТБ, повідомляють Патріоти України.

Бондаренко висловилася про теперішню українську владу, назвавши її "вбивцями держави". "Що зробили з Україною за 27 років ті, які називають себе справжніми українськими патріотами? Вони роздробили, розграбували, розірвали країну, у більшої частини людей відібравши ці рівні права! І хочуть в цьому виді зберегти державу?! Шановні, це держава некомфортна і непридатна для життя більшої частини українців, які страждають від ваших печерних, дикунських методів роботи! Голосують ногами! Вже виїхала третина з країни, залишилося 30 мільйонів на місці з 42, а ви розповідаєте про демократію і про вірне рішення?! Ви — убивці цієї країни!", — кричала Бондаренко.

Пропустить через 15 Трюхан у відповідь нагадав Бондаренко все про діяльність "Партії регіонів" в Україні. "Це маячня! Ось навіщо таке казати? Ви скільки років були у владі, в Партії регіонів? Ви грабували країну! Скільки років ви сиділи там на "касі"?! Що ви брешете?!" — емоційно звернувся він до зрадниці. Та, у свою чергу, самовпевнено заявила, що Партія регіонів нібито дала Україні стільки, скільки вже не зможе дати жодна нова влада.

Міжнародний кримінальний суд відреагував на погрози Москви через ордер на арешт Путіна

четвер, 23 березень 2023, 6:05

Президія Асамблеї держав-учасниць Римського статуту заявила про непохитну підтримку рішення Міжнародного кримінального суду, у зв'язку з погрозами через виданий ордер на арешт президента РФ Володимира Путіна. "Президія висловлює жаль з приводу цих спро...

Кремлівський фюрер догрався: Блінкен закликав заарештувати Путіна й видати суду в Гаазі

четвер, 23 березень 2023, 5:53

Державний секретар США Ентоні Блінкен вважає, що європейські держави-підписанти Римського статуту повинні виконати ордер на арешт президента Росії Владіміра Путіна й видати його Міжнародному кримінальному суду. . Про це Блінкен сказав у середу на сл...