"Ви будете приємно здивовані": Ані Трамп, ані Клінтон не будуть миритися з провокаціями Путіна - радник Буша

На зовнішню політику Трампа, у разі його обрання на посаду президента, будуть впливати республіканці, які працюють в Конгресі, що займають відповідальні посади в армії, системі зовнішньої політики, які з великою недовірою ставляться до Путіна.

Клінтон і Трамп. Ілюстрація:www.rbc.ua

Ні Дональд Трамп, ні Хілларі Клінтон в разі обрання когось із них президентом США, не будуть миритися з провокаціями президента Росії Володимира Путіна щодо України. Про це в інтерв'ю ЛІГА.net заявив старший радник 43-го президента США Джорджа Буша-молодшого в 2001-2007 роках, політичний консультант Карл Роув, передають Патріоти України.

"Хто б не був обраний президентом, Хілларі або Трамп, якщо Путін вирішить наступного президента США випробувати на міцність своїми діями в Україні, я думаю, він в будь-якому випадку буде дуже засмучений", - зазначив Роув.

Він також додав, що на зовнішню політику Трампа будуть впливати республіканці, які працюють в Конгресі, що займають відповідальні посади в армії, системі зовнішньої політики, які з великою недовірою ставляться до Путіна.

"Я розумію, чому тут в Україні так стурбовані заявами Трампа. Але я думаю, якщо він буде обраний, ви будете приємно здивовані", - підкреслив Роув.

"У Росії немає ресурсу захопити Часів Яр у квітні": Військовий експерт оцінив плани і можливості ворога

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Після окупації Авдіївки російські окупанти націлились на ще одне місто в Донецькій області. Йдеться про Часів Яр. Але військово-політичний оглядач групи «Інформаційний спротив» Олександр Коваленко заявив, що РФ ризиковано проводити наступальні дії на Ч...

Під прицілом: Основні зусилля під час нічної атаки окупанти направляли на Івано-Франківськ, - речник Повітряних сил

четвер, 18 квітень 2024, 17:30

Головною метою росіян під час нічної атаки став Івано-Франківськ. Російські дрони, маневруючи, намагалися здійснити атаку на обласний центр Прикарпаття. Про це в етері телемарафону заявив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш, передають Патріоти України...